2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه نمیدونی سال ۹۹ از وقتی شروع شده صبح نداره از ظهر شروع میشه چون شبا اینجاییم

دقیقا😂البته من خودم رو میگم بخدا راهی دیگه ندارم با این اوضاع😐اگه نی نی سایت هم نیام افسردگی میگیرم در حد المپیک

2728
د بینم چی میکنی با وفا😂🤣

دارم خونارو با دیتمال پاک میکنم حالا تا 110برسع دیگ

مراقب خودت و بچع ها باش😂😂🤦‍♀️

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خواهر شوهرم گرفته عکس دخترم گزاشته پیج مسابقه که پول برنده بشه بدون اجازه من دارم از،غصه میمیرم

آخی عزیزم دور از جون 

چرا غصه آخه بیخیال 

اگه از این چیزا ناراحت میشی خیلی رک و محترمانه بهش بگو لطفا دیگه این کارو انجام نده من خوشم نمیاد

دقیقا😂البته من خودم رو میگم بخدا راهی دیگه ندارم با این اوضاع😐اگه نی نی سایت هم نیام افسردگی میگیر ...

نه عزیزم وضعه همه همینه من که هرکیو میبینم همینو میگه

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2738
دارم خونارو با دیتمال پاک میکنم حالا تا 110برسع دیگ مراقب خودت و بچع ها باش😂😂🤦‍♀️

خیالت راحت نمیزارم کسی به ناموست چپ نگاه کنه 🤣رختا مردمو میشورم ولی دستمو جلو نامردا دراز نمیکنم😭😪🤣

نصف شبی خل شدم بخدا😂😂😂😂

[QUOTE=131672490]

ببین مشتی من بیام از بند بیرون خودم نوکریتو میکنم

من برم قرصامو بشورم بخورم😆😆😆

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خواهر شوهرم گرفته عکس دخترم گزاشته پیج مسابقه که پول برنده بشه بدون اجازه من دارم از،غصه میمیرم

عزیزم شما آیه ی چشم زخم و بخون بچتون هیچکاریش نمیشه خیالتون راحت 

زیاد هم ب خودت تلقین نکن چشم میشه و این حرفا 

این همه بچه های کوچولو اینستا مدلن هیچیشون نمیشه با این همه بازدید،زیاد معتقد نباشید چون این بیشتر حس شماست ک تاثیر می ذاره تا نگاه بقیه 

اون بنده ی خدا هم بچه ی شما رو دوسش داشته ک عکساشو گذاشته 

کمتر نگران باشید و غصه بخورید

2706