2733
2739
عنوان

چندتا خواهر شوهر دارین ؟چند سالتونه ؟اونا چندسالشونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 146 پست
من خودمم فقط ی خواهر کوچیکتر دارم ..سخت تره اینجوری چون خونه خودمون ساکت و اروم بوده

اتفاقا من هميشه خونه شلوغ دوست داشتم و تعداد بچه زياد ، الان خودم ٢ تا بچه دارم اگر اين كرونا تشريفش رو ببره باز هم دوست دارم بچه داشته باشم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من هميشه خونه شلوغ دوست داشتم و تعداد بچه زياد ، الان خودم ٢ تا بچه دارم اگر اين كرونا تشريفش ...

خدا براتون حفظشون کنه ..منم اگه کرونا بره عروسیمه ..۸ فروردین بود نشد بگیریم.الان عقدم

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه
2731
مثل من..دختراشونم یکسال یادوسال ازمن بزرگترن تازه🤣🤣فقط خواهرشوهراخریم ۳۷سالشه بچه هاش کوچیکن

😂😂😂من هنوز قاطی میکنم کی از کی بزرگتره🤦

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2738

خودم 20 سالمه 

خواهرشوهر 17 حالم ازش بهم میخوره و قطعا اون هم همین طور

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

خوبن ؟یابلای جونن. من دوتا .۴۷.و۲۰.هردومتاهل یکی ازیکی حسودترومتطاهرتر.چندروزپیش دیدم کوچیکه بلاکم کرده از حرص چون چش نداره خوشبختی من وداداششوببینه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2706