2737
2734
عنوان

خواهر برادر من 🙄

1031 بازدید | 32 پست

بچه ها من یه خواهر ۱۹ ساله دارم و یه برادر ۷ ساله خودمم۲۱ 

من عاشقشونم به معنای واقعی ولی اونا حسی به من ندارن 

من باهاشون نسبت خونی ندارم (فرزندخواندم )ولی داداشم 

نمیدونه خواهرمم تازه فهمیده اما از اول اینجوری بودن مثلا 

روز مادر من کلاس بودم یه ربع صبر نکردن تا من بیام رفتن باهم خرید کردن یا تا خواهرم نباشه داداشم غذا نمیخوره ولی نسبت به من اینجوری نیست اینا فقط نمونه های کوچیکه 

اینم بگم مادرپدرم هیچوقت فرق نذاشتن بینمون 

بنظرتون دلیلش چیه ؟من ذهنم به هیچی نمیرسه جز همین مسئله وراثت 

بی خیال 

خیلی از خواهر برادرهای خونی هم اینطوری هستن 

اخلاقشونه

شایدم باهاشون صمیمی نبودی از روز اول 

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

خون خونو میکشه. عب نداره. بزرگتر ک بشن، شما تکیه گاهشونی چون بزرگتری 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بی خیال  خیلی از خواهر برادرهای خونی هم اینطوری هستن  اخلاقشونه شایدم باهاشون صمیمی نبو ...

چرا خیلی صمیمی بودم من 

خواهرمم تا دوسه سال پیش خیلی خوب بود از وقتی برادرم بزرگ شده اینجوری شدن 

حالا اینارو گفتی من فضولیم گرفت اینا که مشکل بچه دار شدن نداشتن چرا فرزند خونده قبول کردن

شایدم مسله خون خون رو می کشه

عین خیالت نباشه محل سگ بهشون نزار ان شالله خودت ازدواج می کنی با شوهرت خوب می شه برادر خواهر کیلو چنده

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2706