2733
2739
عنوان

راس می گن مشکل پسند،... پسند میشه ؟؟؟!! 🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 64 پست
بهمن که همه جا پالتو هس و اف میزنن ب پالتوها مگه اواخر بهمن ک باز کرونا بود باشه بگذریم!

نخیر اتفاقا لباسای عیدو اون زمان میارن بگذرین😐🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بگید چی بوده و چطور شد؟ 

من خییییلی مشکل پسند بودم تو ازدواج . خواستگارهای خیلی خوبی هم داشتم که همه رو رد میکردم از پزشک بگیر تا کارخونه دار میلیونر ....آخرش با یکی ازدواج کردم که فوق دیپلم بود و تو همه چیز از ما خیلی پایین تر بود با یه اخلاق بد 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

پسر عموی شوهرم تو انتخاب زن خیلی سخت پسند بود.میگفت زنی میخام که نمونه باشه چه لحاظ زیبایی چ از لحاظ اخلاق چ از لحاظ خانواده و حتما سر کارم باشه.یعنی به معنای واقعی چنان در انتخابش ریده که اصلا قابل جمع کردن نیست.افتضاح از همه لحاظ .همون یک ماه بعد عروسیشون قرار بود طلاق بگیرن که زنه باردار بود.الانم دوباره زنه رواز خونه انداخته بیرون تا بینم چی میشه

2740
من خییییلی مشکل پسند بودم تو ازدواج . خواستگارهای خیلی خوبی هم داشتم که همه رو رد میکردم از پزشک بگی ...

خب چرا اینجوری شد

پزشکو رد کردی با دیپلم ازدواج کردی

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
دوست بودین؟

نه نیمه سنتی بود ولی علاقمند شدیم به هم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
خب چرا اینجوری شد پزشکو رد کردی با دیپلم ازدواج کردی

با فوق دیپلم . خب شوهرم خیلی زبون باز بود و منم تشنه ی محبت با حرفاش خامم کرد 

چ بد 😞خب بگو چرا اینکارو کردی و چیشد که این آدمو انتخاب کردی؟! 

تو پست قبلی گفتم . شوهرم خیلی زبون باز بود و منم تشنه ی محبت . اینقدر حرفای قشنگ و وعده های قشنگتر بهم زد که خامش شدم