2737
2734
عنوان

شما بودین بهش میگفتین..یا ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 148 پست
ببین من ده ساله متاهل شدم و به خاطر یه اشتباه یا شاید لجبازی هنوزززم دارم حسرتشو میخورم، اصلا شک نکن ...

جدی؟؟؟

حرفات بوی جسارت میده ک خوشم میاد

پس پیشنهاد دوستیمو قبول کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطرح کن چون بعدا حسرت میخوری بعدم اشکالی نداره ک حتما ک نباید پسرا بیان بگن ک از یه دختر خوششون اومده دخترام میتونن عشقشونو بیان کنن

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2728

اسی من میگم علاقتو غیر مستقیم با رفتارت نشون بده،اگه بخوادت مطمئن باش شک نکن میاد سمتت

نرو مستقیم بهش بگو

قشنگی به اینه که اون بیاد بهت بگه و نیازشو مطرحی کنه

تو فقط چراغ سبز نشون بده،حله

آرامش محض فقط بغلت   
جدی؟؟؟ حرفات بوی جسارت میده ک خوشم میاد پس پیشنهاد دوستیمو قبول کن

نمیدونم میشه اسمشو جسارت گذاشت یا نه، تجربه ای ک دارمو بهت گفتم، تو جامعه ما به خاطر این ذهنیت ک دختر نباید پیشنهاد ازدواج بده خیلی از زندگیا ب اجبار تشکیل شده ولی واقعا چ اشکالی داره وقتی دوستش داری بری بهش بگی، چرا که نه.... تو الان دختر 20 ساله نیستی ک احساست پوچ  و بچه گانه باشه حتما طرفتم متوجه این قضیه هست و امیدوارم خیلی محکم و بدون استرس پا پیش بزاری و حتما موفق میشی

2738
اسی من میگم علاقتو غیر مستقیم با رفتارت نشون بده،اگه بخوادت مطمئن باش شک نکن میاد سمتت نرو مستقیم ب ...

نه اتفاقا ب نظر من ممکنه ب قول شما با چراغ سبز نشون دادن وقار و شخصیت خودشو بیاره پایین و استادش برعکس تن نده ب دختری ک براش چشم و ابرو بیاد

منم میگم با ی واسطه بگو ن مستقیم

اونهایی که میگن مستقیم بگوو،نمیدونن شاید بعدا موجب حسرت بشه،که کاش مستقیم نمیگفتم،یا کاش یکیو واسطه میکردم،اینا رو یه مشاوره به ما گفت

آرامش محض فقط بغلت   
نه اتفاقا ب نظر من ممکنه ب قول شما با چراغ سبز نشون دادن وقار و شخصیت خودشو بیاره پایین و استادش برع ...

چراغ سبز نه به منظوری که شما فکرشو کردی

چراغ سبزی که من گفتم ،منظورم در حدی بود که حیا زیر سوال تره

آرامش محض فقط بغلت