2737
2734
عنوان

شما بودین بهش میگفتین..یا ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 148 پست
عزیزم اگه اینقد به خودت اعتماد داری واینکارو ضعف نمیدونی حتما بهش بگو رک و پوست کنده

من اگه میخاستم ازدواج کنم تا الان بالاخره کرده بودم

ولی یکیو میخام ک منو بخاطر خودم بخاد

اینکارم برا بار اولمه تو زندگیم

از نظر روانشناسی هم تحقیق کردم هیچ عیبی میگن نداره بیان کردنش

ولی بازم دارم سبک سنگین میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفت درست ولی ی سوال تقصیر من چیه؟؟ خودتو جای منم گذاشتی؟؟

حق میدم بشما در حق دخترا ظلم شده حرف دلتو بزن ومحترمانه نزار حسرتش بمونه تو دلت 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2731
فک کنم ارزش گفتن رو داشته باشه

من خودم زمان دانشجویی عاشق استادم شدم .بهش گفتم جواب نه شنیدم .انشاءالله شما جواب خوبی بشنوی 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
حرفت درست ولی ی سوال تقصیر من چیه؟؟ خودتو جای منم گذاشتی؟؟

خودم جات هستم عزیزم و از فکر ازدواج کلا اومدم بیرون. خیلی فکر کردم رسیدم به این که حتی اگه کسی قبول کنه و ازدواج کنم بعدا خیلی وقتا باید تو خیلی چیزا کوتاه بیام. متاسفانه مردای الان درک درستی ندارن. امیدوارم که یه ادم فهمیده قسمتت بشه😘

خودم جات هستم عزیزم و از فکر ازدواج کلا اومدم بیرون. خیلی فکر کردم رسیدم به این که حتی اگه کسی قبول ...

عزيزم به قول يكي از همين دوستان خانواده توي ازدواج مهمه

چون ميگن فلاني حتما از رفتار و كردار خانوادش الگو ميگيره

ولي وقتي بفهمي طرف مقابلي كه ميخواي باهاش ازدواج كني خوبه 

شايسته هست خوب حالا چه سخت يا اسون ميشه با شرايط اطرافيان كنار اومد

عزيزم به نظرم حتما اين مشكلات رو و اون قضيه خواستگار رو با يه مشاور خوب در ميون بذار و ازش كمك بگير

اگه حضوري نميتوني بري پيش مشاور از اين مشاوره هايي كه زنگ بايد بزني يا انلاين كمك بگير

فقط حواست باشه يه مشاور درست و حسابي باشه كه قشنگ كمكت كنه

الان ما هر نظري بديم نظر شخصيه و شايد درست نباشه

ولي در كل حضوري بري مشاوره بهتره هم يه مشاور خوب گيرت مياد و هم رو در رو با يكي حرف ميزني

البته بعد از اينكه همه جا باز شد(كرونا رو هي يادم ميره😂😂😂😂😂😂❤️❤️)

توهين به نظر دوستان نباشه من  خودمم نظرمو گفتم

ولي محض احتياط در كنار نظر دوستان مشورت با يه مشاور هم خوبه🙏🏻❤️❤️❤️❤️

2738
عزيزم به قول يكي از همين دوستان خانواده توي ازدواج مهمه چون ميگن فلاني حتما از رفتار و كردار خانواد ...

نه بحث الگو گرفتن تنها نیست. نگرانی حمایت نشدن دختر از طرف خانوادش هست. اینده ی بچه های احتمالی و خیلی چیزای دیگه. ازدواج الان برای کسایی که ظاهرا مشکلی ندارن هم سخت و نگران کنندس. برای ادمای با شرایط خاص خوشبین بودن خیلی سخت میشه

هی دنیا....

غصه نخور اینو بدون مشکل تو زندگی همه هست و این که امتحان زندگی یکی برادر معتادش باشه به مراتب حتی راحت تر از کسیه که شوهر خیانت کار داره یا بچه های ناخلف. هیچی تو این دنیا راحت نیست. از وقتی به این رسیدم دیگه هیچیو ارزشمند واسه ناراحتی نمیبینم. بسپر به خدا همه چیو قطعا بهرین ها رو برات رقم میزنه