2733
2739
عنوان

ناف بچه دور گردنش

114 بازدید | 8 پست

بچه ها شما بوده ناف بچتون دور گردنش بپیچه؟

اخه من اصلا رعایت نمیکنم میگن وقتی پهلو به پهلو میشی باید بشینی بعد برعکس شی ولی من اصلا زود زود پهلو به پهلو میشم شما بوده رعایت نکرده باشینو ناف دور گردنش بپیچه؟خطری برای بچه داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عمه ی من تو ماه نهم بارداریش انقد این کارهارو کرد نزدیک ب زایمانش بود تا رفته بود اتاق عمل دکترا گفته بودن بچت عین زغال شده بود چون بندناف پیچیده بوده دور گردنش و داشته خفه میشده خلاصه زود نجاتش میدن و هر دو سالم میمونن

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

منم نمیشستم ولی میگن باید رعایت کنید...آروم آروم به اون پهلو شو

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2738

خیلی رعایت کن خطر ناکه من رعایت نکردم بند ناف سه دور دور گردنش پیچیده بود زود به دادم رسیدن بچه تکون نمی خورد سزارین شدم

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))