2737
2734
عنوان

اینترنشنال دکتر میر عظیمی ..دارویی کرونا..

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 28 پست
شاید منظورش مثلا همین اموزش های از راه دور و دورکاری و اینا باشه که برامون عادی میشه دیگه.چون کرونا ...

نمیدونم ولی دلم شور میزنه حسم مگه حالا حالاها جمع نمیشه و بدتر از همه اینه از مرگ خیلی میترسم😔وای خدا پسرم سه سالشه مریض بشه میمیرم

یهو دیدی خوردمت😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنت کنه چین کمونیست رو که سازنده و شیوع دهنده این بیماری بود امیدوارم نابودی حکومت خودکامه شون ...

منم خيلي دوست دارم نابودي اين كشور كثيف و ببينم ولي اينطور كه معلومه حتي ممكنه قدرت اول دنيا بشه و جاي امريكا روهم بگيره

اصلا هدفش از اين كروناي لعنتي و شيوعش به جهان همين بود

ديش ديري ديرين ماشالله
یه متخصص امریکایی گفته بعد از کشف دارو و واکسن کرونا باز هم جهان به حالت اول برنمیگرده و روش زندگیا ...

منم خوندم😣😣😓😓😓😓

از آدم دروغگو نپرس چرا دروغ گفته ....چون با یه دروغ دیگه قانعت میکنه....😉😊
2731
خدا لعنت کنه چین کمونیست رو که سازنده و شیوع دهنده این بیماری بود امیدوارم نابودی حکومت خودکامه شون ...

عزیزم دانشمندان ثابت کردند که ویروس ساخت دست بشر نبوده 

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  

دنیا که عوض میشه شک نکنید ولی اگه خدا، خدایی میکنه این چینی های بی پدر مادرو باید به سزاشون برسونه

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704

من يه كيليپ دارم چجور بفرستم راجب واكسن كرونا و كاركردش چجوريه هنوز  ميگه طول ميكشه تا بياد 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
یه متخصص امریکایی گفته بعد از کشف دارو و واکسن کرونا باز هم جهان به حالت اول برنمیگرده و روش زندگیا ...

شاید منظور این بود مردم نظافت بیشتر رعایت میکنن انقدر وقتی رسیدن بهم فلچ فلچ ماچ نمیکنن 😶🤣🤣🤣

2738
دقیقا..من فک میکردم تا اخر فروردین میاد دیگه دارو..خواهشا اگر کسی از اولش دیده بگه چی گفت

من دیدم گفت کشف شده اما دارندازمایشش میکنند تودوازمایش خوب جواب داده دوسه ازمایش دیگه موندگفتن اخرین ماه تابستون به تمام ایران داده میشه یعنی پنچ ماهه دیگه 

اينكه جهان بعده كرونا عوض ميشه يه ك

چيزه معلومه مثلا بعضى كلاسا رو آنلاين انجام بدن يا بهداشت جهانى بره بالا يا يه سرى چيزاى ديگه ترس نداره اينكه بازم داروش داره ساخته ميشه بازم جاى شكر داره ميدونيم بالاخره داره تموم ميشه نه اينكه آيندمون نامعلوم باشه الان هم تو اين وضعيت بهتره استرس نداشته باشيم و نااميد نباشيم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
من دیدم گفت کشف شده اما دارندازمایشش میکنند تودوازمایش خوب جواب داده دوسه ازمایش دیگه موندگفتن اخرین ...

اخرش رو دیدم به نظرم گفت اخر تیرماه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭