2733
2734
عنوان

عشقم فک میکنم دوسم نداره

398 بازدید | 15 پست

سلام ، یکی کمکم کنه عشقمو خیلی دوسش دارم یسالو نیمه باهمیم ،اما الان یه حرفایی بهم میگه که دل منو به در میاره ینی جوری که نمیخام فکرشم کنم که بااین حرفا میخاد بگه دوسم نداره ،مثلا بهم میگه تو نمیتونی درمورد دوسداشتن من تصمیم بگیری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هرجا دیدی عشقت باعث آزارته ی لگد حواله ماتحتش کن و شووووتش کن از زندگیت بیرون.هیچکس ارزش ناراحت کردن آدمو نداره جزررر پدرمادر

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭

ادم رفتنی رفتنی همین

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
رک و راست ازش بپرس گفت نه بگو بدرک گفت اره دیگه اره شو قبول کن

خیلی پرسیدم گفته اره ب این شک نکن که دوست دارم و مال همیم،اما ازش قولم گرفتم دیگ تکرار نشه باز یه بحثی شده همچین حرفی شاید بدترشم گفته  

عزيزم هرجا احساس کردي طرف مقابلت داره از سر بازت ميکنه يا سرد شده به حست اعتماد کن و خودت رابطه رو ک ...

اخه دوس ندارم ازش جداشم،شبام روزام به سختی میگذره خداییش خیلی سختمه،دوسش دارم شدیدا.برمیگرده اما باز اینا تکرار میشه حس زور گویی هم داره😑

2706