2737
2734

من فکر می کنم در غیاب ِ تو

همه ی ِ خانه های ِ جهان خالیست !

همه ی ِ پنجره ها بسته است !

وقتی که تو نیستی

من هم ...تنهاترین اتفاق ِ بی دلیل ِ زمین ام !

*اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج*

ا

بچه ها من چیزی در مورد امام زمان نمی‌دونم

بعد دیروز از خدا خواستم اگ امام وجود داره بهم ی نشونه بده

شب ی جوون خیلی خوش قیافه با صورت نورانی اومد ب خوابم گفتن ک این امام زمانه

بنظرتون خوابم درسته؟

همین یه مورد که نوح تونسته حیوونارو قانع کنه سوار کشتیش شن ولی پسرشو نه، نشون میده بشر چقد زبون نفهمه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها من چیزی در مورد امام زمان نمی‌دونم بعد دیروز از خدا خواستم اگ امام وجود داره بهم ی نشونه بده ...

شاید درست باشه شایدم نباشه ولی میتونی بری مطالعه کنی و مطمئن بشی که هستن الان زمانه این نیست که به خدا بگی اگه هست نشونه بم بده این همه کتاب و سخنرانی نشانه هستن دنبال کن به جوابت برس تنبلی نکن

با احترام😗

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  

@چمنگل   بیا اینجا 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
بچه ها من چیزی در مورد امام زمان نمی‌دونم بعد دیروز از خدا خواستم اگ امام وجود داره بهم ی نشونه بده ...

منم خوب نمیشناسم😞 دعا میکنم میگم هرچه زودتر امام زمان ظهور کنه ولی خودمم نمیدونم با ظهورشون چه اتفاقی تو جهان میفته ؟ یا چرا میگیم وقتی زنده ایم ظهور و ببینیم چه تفاوتی داره؟ به خاطر اینکه نمیدونم یه کمم میترسم 😑

خیلی ناراحتم 

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
منم خوب نمیشناسم😞 دعا میکنم میگم هرچه زودتر امام زمان ظهور کنه ولی خودمم نمیدونم با ظهورشون چه اتفا ...

من اهل سنتم از اول هم کسی درموردش حف نزده برا همین اعتقادی ندارم اما گاهی میگم ممکنه باشع و من کوتاهی کرده باشم

همین یه مورد که نوح تونسته حیوونارو قانع کنه سوار کشتیش شن ولی پسرشو نه، نشون میده بشر چقد زبون نفهمه.
2738

ممنون بخاطر این تاپیک عااااالی 

ان شاءالله که حاجت روا بشی استارتر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
من اهل سنتم از اول هم کسی درموردش حف نزده برا همین اعتقادی ندارم اما گاهی میگم ممکنه باشع و من کوتاه ...

من اعتقاد دارم ولی از ندونستنم ناراحتم 

اگه یه منبع معتبر پیدا کنم حتما سعی میکنم جواب سوالامو ازش بگیرم

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
من اعتقاد دارم ولی از ندونستنم ناراحتم  اگه یه منبع معتبر پیدا کنم حتما سعی میکنم جواب سوالامو ...

اره عالی میشه

متاسفانه من ب کتابا و هر منبعی اعتماد ندارم

ان شاءالله که مولا بوده اومده به خوابت خوش به سعادتت که دوست داره صداش کردی جواب داده

ا
ان شاءالله که مولا بوده اومده به خوابت خوش به سعادتت که دوست داره صداش کردی جواب داده

2706