2737
2734
کلا دیگه هیچ حس جنسی ندارم متاهلم هستم کمه ک زندگیم بپاشه از بی حسی من

منم دوس دارم تا ازدواج نکردم بی حس باشم با دوز ده هم ج میده؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1327830

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فعلا مجبورم بخورم تا حال و وضم بهتر شه ولی همسرم شاکیه میگه میل جنسی نداری 

آره وقتی آدم حالش بده چاره ای نیست. من اوایل بارداریم روزی دو تا میخوردم ولی سرتقم تا میبینم بهتر شدم میذارم کنار. 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2731
تا یه حدی بله عزیزم

ما یه مشکل خیلی اساسی داریم با همسرم.

میشه کمکم کنین؟

همسر من جنوبیه و خیلی مزاجش گرمه من ترکم و نه گرمم نه سرد.

توی روابط من خیلی اذیت میشم.تماااام گرمیجات رو هم امتحان کردم 

حتی جنسینگ و چوب دارچین و زنجبیل و آویشن و ....اینارو پودر کردم تو غذاهام میریزم ولی بازم به پای همسرم نمیرسم فقط بدنم از شدت گرمی کهیر میزنه

یه دارویی بگین که یا منو گرم کنه یا برای شوهرم که یکم سردش کنه لطفا😔

آره وقتی آدم حالش بده چاره ای نیست. من اوایل بارداریم روزی دو تا میخوردم ولی سرتقم تا میبینم بهتر شد ...

آره درک میکنم منم چند بار گذاشتم کنار مجدد خوردم این بار دیگه تا خوب خوب نشدم نمیزارم کنار 

یهویی شکرتت   
ما یه مشکل خیلی اساسی داریم با همسرم. میشه کمکم کنین؟ همسر من جنوبیه و خیلی مزاجش گرمه من ترکم و ن ...

رازیانه چطور مصرف کردین؟ بادکش گرم تخمدان و کمر چطور؟ 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2740

عاقا واسه من خیلی عجیب بود . دو روز اول اشتهام کور شده بود و میل جنسیم خییییلی رفته بود بالا . خواب هم نداشتم  بعدش کم کرد میلمو و رو اشتها خیلی اثری نداشت دیگه .منم سر دو هفته قطعش کردم . دوز ده میخوردم

کاربر قدیمی
رازیانه عرقشو خوردم ولی بهم نساخت عادتم خیلی شدید شد قطع کردم.از بادکش خیلی میترسم نرفتم تا حالا

رازیانه عرفش رو نخورین. خودش رو بگیرین بجوشانید ایام از روز اول پاکی تا آخرین روز پاکی روزی یک لیوان به همراه عسل میل کنید. حداقل شش ماه‌ .  بادکش هم اصلا ترس نداره.  من خودم خونه انجام میدم. ۲۱ روز یک روز در میان بادکش تخمدان و کتف و کمر انجام بدین. سه ماه هم دوسین یعنی ترکیب سه واحد عسل و یک واحد سیاهدانه مصرف کنید ‌. کمر و شکم و اندام تحنانی و جنسی رو با روغن های طبیعی گرم ماساژ بدین.  

یه بخشی هم باید از نظر ذهنی رو خودتون کار کنید. مثلا روایاتی که در مورد تمکین هست. اگر براتون مقدوره تو کلاس مجازی اتاق خواب با نشاط استاد پرتو اعلم در تلگرام شرکت کنید. هزینش ۱۰۰ تومانه‌ از نظر روحی و فکری خیلی کمک کنندست

ما یه مشکل خیلی اساسی داریم با همسرم. میشه کمکم کنین؟ همسر من جنوبیه و خیلی مزاجش گرمه من ترکم و ن ...

فیلم رمانتیک ببین کنار همسرت . ورزش روی میل جنسی خانمها اثر خیییلی مثبتی داره .هر چقدر رضایتت از خودت بالاتر باشه میلتم میره بالاتر. استراحت مناسب هم مهمه

همش که گرمیجات نیس

کاربر قدیمی

بله به شددتتتت

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2706