2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رازیانه عرفش رو نخورین. خودش رو بگیرین بجوشانید ایام از روز اول پاکی تا آخرین روز پاکی روزی یک لیوان ...

ممنونم از راهنماییهاتون 

حتما انجامش میدم.یه سوال دیگه اینکه میشه ادویه ای که طبعش سرده معرفی کنین برای غذای همسرم؟

2731
ممنونم از راهنماییهاتون  حتما انجامش میدم.یه سوال دیگه اینکه میشه ادویه ای که طبعش سرده معرفی ...

اکثر ادویه ها طبعشون گرمه. اما سرکه میل جنسی رو پایین میاره. سر غذا ترشی و چیزهای که سرکه دارن استفاده کنن البته زباده روی نشه چون آسیب میزنه

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
اکثر ادویه ها طبعشون گرمه. اما سرکه میل جنسی رو پایین میاره. سر غذا ترشی و چیزهای که سرکه دارن استفا ...

اهان ممنونم.

والا خودش که نمیدونه ولی من اکثرا سر سفره براش ماست و خیار درست میکنم😁

البته زیاد تاثیر نداره 

چی بگم.انگار تازه ازدواج کردیم تو اون حال و هواست.😂منم بچه دارم سختمه..شاید سرش جایی خورده ..کلی هم ...

مگه بده جوونترمیمونید. تازه هرچی رابطه بیشترباشه ازایجادالزایمردرسن بالا جلوگیری میکنه

برای خوشبخت بودن به هیچ چیزنیازنیست!!!! جزبه نفهمیدن!!!! پس تامیتوانی خرباش تاخوش باشی🙄🙄