2737
2739
عنوان

خانوما كي بلده ازمايش ان تي را تفسير كنه به خصوص سندرك دارن را

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تورو خدا راست ميگي  پس اون ٨٤ درصد چيه  نوشته تشخيص اين رتبه ٨٤ درصدم كه

میگه این تست تا ۸۴ درصد درسته

یعنی ۱۶ درصد غربالگری اول کلا برای همه ریسک داره

غرابلگریا کلا صد در صد نیست تشخیصشون

امینیو سنتز فقط ۱۰۰ درصده

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
برو بیار. سونو که واضحه. آزمایشم زیر نمودارات عدد ریسکت پیداست

عدد ان تي چند باشه خوبه ؟ 

از كجا معلوم سندروم داون داره ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
تورو خدا راست ميگي  پس اون ٨٤ درصد چيه  نوشته تشخيص اين رتبه ٨٤ درصدم كه

ببین زیر اون دوتا ستون فاینال ریسکت نوشته مثلا من های ریسک بودم نوشت 128 که خیلی بد بود سل فری دادم خداروشکر منفی شد. اما عدد ان تیم نرمال بود

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
عدد ان تي چند باشه خوبه ؟  از كجا معلوم سندروم داون داره ؟

زیر2که عالیه اکثر دکترا تا 2/5میگن نرمال. 

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2740
میگه این تست تا ۸۴ درصد درسته یعنی ۱۶ درصد غربالگری اول کلا برای همه ریسک داره غرابلگریا کلا صد در ...

اوه منظورش اين بود 

سكته كردما 😰 

پس الان سندروم نداره بچم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اوه منظورش اين بود  سكته كردما 😰  پس الان سندروم نداره بچم

نه عزیزم فقط نگفتی ان تی چند بود همون تریزومی21 که واسه شما از ضعیفم کمتره

زیر2که عالیه اکثر دکترا تا 2/5میگن نرمال. 

باز بايد ببينم فدات بِشم الهي الهي بچتو سالم و سلامت بغل بگيري عزيزم

نه عزیزم فقط نگفتی ان تی چند بود همون تریزومی21 که واسه شما از ضعیفم کمتره

از كجا فهميدي كمتره عزيزم ؟ 

اونو نديدم به خاطر كرونا زود گذاشتم سرجاش دستمو شستم ميرم ميبينم برات مينويسم باشه ؟

باز بايد ببينم فدات بِشم الهي الهي بچتو سالم و سلامت بغل بگيري عزيزم

فدات شم. انشاءالله نی نی خودتم صحیحو سالم به دنیا بیاد. برو خدارو شکر کن اینقد جدیدا آزمایش‌ها خطا میده استرس میدن به همه هزینه سلفری وامینو فدای سر نی نی اما نگرانی‌ منو کشت25روز وسط این کرونا طول کشید جوابش بیاد.😘

از كجا فهميدي كمتره عزيزم ؟  اونو نديدم به خاطر كرونا زود گذاشتم سرجاش دستمو شستم ميرم ميبينم ...

زیر ستون سبزو بخون فاینال ریسکه. همونجا برای من 128بود.ریسک بالا. متوسط وضعیف داریم. واسه شما باتوجه به عددت پایینه یعنیlow_ریسک

سونوگرافی تم نگاه کن نوشته ان تی ببین چنده.