2733
2734

اگر ميتونيد و يادتونه دكترتون چي گفته من برم بيارم عكس بزارم خيليً استرس دارم كمك لطفا اگر ميتونيد ❤️😘

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بیار. سونو که واضحه. آزمایشم زیر نمودارات عدد ریسکت پیداست

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2731
2738

عزیزم ریسکت خوبه پایینه خدارو شکر 

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍

عدد ان تی چند بود

خوبه دیگه زیر دو هست اوکیه

این آزمایش خونه سونو ان تی رو نذاشتن هنوز

عزیزم ریسکت خوبه پایینه خدارو شکر 

تورو خدا راست ميگي 

پس اون ٨٤ درصد چيه 

نوشته تشخيص اين رتبه ٨٤ درصدم كه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706