2737
2734
عنوان

کیا توعقدن هنوز یه لحظه میشه بیاین

284 بازدید | 24 پست

الان ک توعقدین چند شب یه بار کنار هم هستیم تو یه شهرین یا دور 

محتاج یه صلواتم 😍تروخدا دعا کنین مشکلم حل بشه به امید خدا⁦❤️⁩

عاغا من ازدواج کردم ولی هرشب پیش هم بودیم😂😂😂تازه میزاشتیم همه بخوابن ما بریم کنار هم 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
عاغا من ازدواج کردم ولی هرشب پیش هم بودیم😂😂😂تازه میزاشتیم همه بخوابن ما بریم کنار هم 

خوش بحالت ماک دوریم از هم 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوسپسر دارم😔۳ماهه ندیدمش اوف خسته شدم از دوری ما امدیم توی باغمون روستا اونام تو شهرن وقتی بر میگردیم شهر حتما یکی از اعضاخانواده باهامن نمیتونم ببینمش دارم میمیرم انقد دلم براش تنگ شده حالشم خوب نیست یکم مشکل خونوادگی داره دوسدارم پیشش باشم😔😔😔😔😔

😐نمیدونم 😐
2731
2738
من دوسپسر دارم😔۳ماهه ندیدمش اوف خسته شدم از دوری ما امدیم توی باغمون روستا اونام تو شهرن وقتی بر می ...

الهی ایشالله زود تر همو ببینین

الان ک عروسی کردم ولی از هم دوربودیم و ماهی ی بار میومد سه چهار روز میموند،پیش همم میخوابیدیم

خوبه دیگه الان خونه خودتی

قبل کرونا هرشب  الان دیگه چند وقته نمیاد خیلی وابسته شدم سختمه اینجوری ولی قراره اخر هفته بیا ...

این کرونا چی یبود دیگه

2706