2737
2739
کسی اینجور شده؟

آبی یعنی چطوری🤔😲

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم از وقتی یادمه سفیدی چشمام یکم به آبی میزد

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بعدم فولیک اسید رو از قبل باید بخوری من نخوردم به محض مثبت شدن تست شروع کردم. بعدم که رفتم دکتر گفت کار درستی کردی الانم هنوز میخورم البته فولیک اسید یک. چون مکمل بارداریم فولیک اسید داره

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2731
پروتیین بدنت داره کم میشه به نظرم. تخم مرغ و گوشت و مرغ خوب بخور. دکترم برو. 

هر روز دوغ ،مرغ ، گوشت یا ماهی مصرف میکنیم، از تخم مرغ بدم میاد متنفرم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)
بعدم فولیک اسید رو از قبل باید بخوری من نخوردم به محض مثبت شدن تست شروع کردم. بعدم که رفتم دکتر گفت ...

عزیزم من از ۱۰ماه جلوتر میخوردم هر شب

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)
2738