2737
2734
عنوان

شوهرم دوسم نداره

1260 بازدید | 74 پست

پیشم نمیخوابه،حرف نمیزنه،میگه بهت میل جنسی ندارم،من بعد دوبار زایمانم  اندامم بهم خورد،ولی اون اانتظار داره مثل زن های اروپایی باشم،خسته شدم،افسرده شدم،من توی این شهر غریبم جز شوهرم  هیچکسی رو ندارم

تعداد رای : 15
نظرسنجی
1
8
53%
2
7
46%

بیخیالش باش خودش خوب میشه

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم تو غربتم هیچ کس و ندارم نه دوستی نه فامیلی امروز دعوامون شد گرفت فقط کتکم زد فقط گریه کردم طفلک مادرم زنگ زده بود الکی گفتم سرما خوردم

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

مادرشوهرت زن بدجنسی نیس؟؟خب برین مشاور خیلیی خوبه 

من وقتی از نظرجنسی پانمیدم به شوهرم خیلیی لج میکنه باهام وهمه کارارو برعکس انجام میده نمیگه بیا رابطه داشته باشیم همش بهونه گیرایی الگی میکنه میگه نمیخامت و.....

توهم ببین مشکل اصلی چیه

2706