2737
2739
عنوان

تست روانشناسی و چیستان

| مشاهده متن کامل بحث + 2154 بازدید | 96 پست
مرسی ..بازم نداری خوشم اومد😍

فردا میزارم، خواستین تگتون کنم تو تاپیک

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشکوهیش نفهمیدم کجاشه🤣🤣🤣🤣  جاه طلب  هم نیست

مقام و منصب، قدرت، پول منظور از شکوهه به نظرم

همیشه برای یه عده تست جواب درستی درنمیاد 😀💕

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳
شوهرم نیس 😅 درست بود !

خلاصه عین من سینگل به گور نیستین 😅 چه خوب💟

2731
مقام و منصب، قدرت، پول منظور از شکوهه به نظرم همیشه برای یه عده تست جواب درستی درنمیاد 😀💕

صددرصد همینه بیشتر جنبه ی فانه😊

گرنگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را دربغل سنگ نگه میدارم...خدایا توکل برخودت😚😚

کبوتر. آخه عاشق کبوتره

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد