2737
2739
عنوان

دفع مکونیوم و عفونت ریه

392 بازدید | 6 پست

سلام بانوان محترم. مشکلی که میخوام شرح بدم مربوط به خواهرم هست و من بار اولم هست که اینجا پست میذارم. حقیقتش شرایط روحی خیلی بدی دارم که پیام میدم. من خواهرم زایمان کردن دیروز و گویا مدفوع یا همون مکونیوم خورده بود بچه و بلافاصله بعد از زایمان ساکشن انجام میدن و بچه حالش خوب میشه و خلاصه میارنش پیش مادرش. بچه قشنگ چیز میخورده  و خواب و همه چی طبیعی بوده. بعد از حدود ۱۲ ساعت یه استفراغ میکنه و میبرنش دوباره ساکشن و بعد صلاح میبینن که توی ای سی یو باشه. بعد از چند ساعت که از تو ای سو یو ازش خبر میگیرن میگن که اکسیژن اصلا وصل نیست و تنفس راحته و الان مشکل فقط عفونت ریه هست که باید بستری باشه. خواهرم هم دیروز رفته بود پیشش و شیر خشک داده بهش و پیشش بوده. من چون راه دور هستم از خانواده و نمیخوام با سوالام استرسشون رو بیشتر‌ کنم دارم از دلشوره و نگرانی‌ میمیرم. برای همین مزاحم شما شدم. میخواستم ببینم مورد مشابهی بوده که بچه کاملا خوب شدن و همه چیز اوکی بود بعد از اون اتفاق؟

ممنون میشم اگر‌ لطف‌ کنید و جواب بدید 🙏

نگران نباش. چند روز نگهش میدارن بعد مرخص میشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره خیلیام خوب میشن اما خطرناکه وخیلیا وپ عوارض جبران ناپذیری دارن. اما اگه اکسیژن وصل نیست و شیر نیخوره انشالله خوب میشه فقط چرا شیر تودشو نمیده که بهتره

روانشناسی کودک
2731

ببین پسر من اصلا پی پیشو هم نخورده بود. به دنیا اومد گفتن خونش غلیظه باید یه روز بستری شه بعد فرداش زنگ زدن گفتن بچتونو بردیم ان آی سی یو چون عفونت ریه داره. دو هفته نگهش داشتن مردم و زنده شدم ولی الان خدارو شکر خوبه مشکلی هم نداره. دو سال و نیمشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته