2737
2734
عنوان

دوران عقد ، دوران آشنایی نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 89 پست
ی سری اخلاق و رفتارای خاص عاطفی جنسی رو نمیتونی قبل عقد بفهمی مگه اینکه برات محرمیت مهم نباشه که اون ...

خب شما فرض كن عقد كردي كه اونارو بفهمي و مثلا فهميدي خوشت نمياد

حاضري طلاق بگيري؟

والا ما عقد دوران آشنایی می دونیم بدم می دونیم زیاد طولانی باشه دیگه خونه پرش یکسال ولی معمولا سه ال ...

خب اگه دوران آشنايي هست نتيجه آشنايي ميشه هرچي باشه،اگه به اين نتيجه برسن اوكي نيست طلاق بد نيست تو فرهنگتون؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب شما فرض كن عقد كردي كه اونارو بفهمي و مثلا فهميدي خوشت نمياد حاضري طلاق بگيري؟

عزیزم موضوع خوش اومدن یا نیومدن نیس

مثلا من ی دوستی داشتم شوهرش فوق العاده سرد بود از لحاظ عاطفی ادامه نداد و جدا شد حالا فرض کن اگه عقد و عروسیش ی روز بود غیر اینکه جدا شده دیگه دختر هم نبود 

من موارد اینطوری زیاد دیدم 

یا مثلا تو دوران نامزدی نقش بازی میکنن عقد که کردی خودشو نشون میده اگه عروسی نکرده باشی جدا شی حداقل دختری هنوز 

برا همین نسخه ی عقد و عروسی همزمان رو نمیشه برا همه پیچید 

عزیزم موضوع خوش اومدن یا نیومدن نیس مثلا من ی دوستی داشتم شوهرش فوق العاده سرد بود از لحاظ عاطفی اد ...

ببين خانوم اگه بحث سكس كامل نباشه ميشه يه چيزايي رو از طرفت تو نامزدي بفهمي

دليل نداره حتما سكس كني بفهمي سرد يا گرمِ

ببخشيد انقد واضح ميگم مثلا وقتي كنارت نشسته تحريك بشه متوجه ميشي

و خيلي چيزاي ديگه كه بازش نكنم بهتره

من خودم به شخصه قبل از ازدواجم دو تا نامزدي بهم زدم، يكيش هم دقيقا به همون دليلي كه اشاره كردي بود،ماهم باهم رابطه جنسي نداشتيم از طرق مختلف فهميدم اينو

حالا تصور كن باهردوشون عقد ميكردم و بعد جدا ميشدم،خيلي بنظرم حضمش سخت تر از نامزدي بهم زدن بود برام!

2728
ملانی منم فکر می کردم نباشم  ولی وقتی همسر آدم پایه و همراه باشه خوبه که خوش می گدره  من ...

فکر نیس عزیزم 

بالاخره یه چیزایی شده وپیش اومده که میگم

خیلی خوبه شما وهمسرت پایه اید ومکمل همید ولی ما مکمل هم نیستیم متاسفانه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
ببين خانوم اگه بحث سكس كامل نباشه ميشه يه چيزايي رو از طرفت تو نامزدي بفهمي دليل نداره حتما سكس كني ...

خب شما تو نامزدی فهمیدی 

میگم که نمیشه ی نسخه رو برا همه پیچید من نمیگم نامزدی قبل عقد که ما میگیم آشنایی نباشه

میگم غیر اون باید ی دوران عقد هم باشه 

چون خیلیا تو نامزدی خییییلی خوب نقش بازی میکنن یا اصلا نقش هم بازی نمیکنن ولی طرف حتی با رفت و آمد زیاد هم خیلی مسائل رو متوجه نمیشه 

من خودم خیلی خصوصیات همسرم رو بعد عقد متوجه شدم که تو نامزدی واقعا نمیشد فهمید با اینکه آشناییمونم ی سال طول کشید و حسابیم رفتیم و اومدیم 

حالا اگه یکی میخواد عقد و عروسیش ی شب باشه نمیدونم دیگه ولی نمیشه ی نسخه کرد و برا همه گفت خوبه 

فکر نیس عزیزم  بالاخره یه چیزایی شده وپیش اومده که میگم خیلی خوبه شما وهمسرت پایه اید ومکمل ه ...

چقدر سخته

قابل هماهنگي باهم نيستيد؟يعني به مرور بخواي شبيه هم بشين اون يخورده تغيير كنه تو يخورده؟

چند سال ازدواج كردي؟چقدر قبلش همو ميشناختيد؟

2738
چقدر سخته قابل هماهنگي باهم نيستيد؟يعني به مرور بخواي شبيه هم بشين اون يخورده تغيير كنه تو يخورده؟ ...

۷سال

من دیگه حوصله تغییر ندارم عزیزم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خب شما تو نامزدی فهمیدی  میگم که نمیشه ی نسخه رو برا همه پیچید من نمیگم نامزدی قبل عقد که ما م ...

اره دقیقا این که عقد برای آشنایی به این معنی نیست که بدون هیچ شناخت و رفت و آمدی قبلش جواب مثبت داده باشند ولی مسلما خیلی چیزا بعد عقد ممکن متوجه بشند 

من سه ساله توعقدم😭😭😭از۱۵سالگیم

درکت میکنم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2706