2737
2739
عنوان

خانوادم اذیتم میکنن😥

688 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من ۸ ماهه ک عقد کردم با کسی ک عاشقش بودم تو ۴ ماه اول عقدمون مامانم گیر داد گفت باید عروسی کنین در صورتی ک میدونست وضع مالیمون زیاد خوب نیس همون روز اولم شوهرم بشون گفت دستش خالیه اونام قبول کردن اما الان گیر  دادن باید ازدواج کنین در صورتی ک میدونن وضع مالیمون خوب نیس الان تو این چن ماه ک عقد بودم خانوادم خیلی اذیتم کردن مخصوصا مادرم حتی چن بارم جلو شوهرم غرورمو بد خورد کرد

بعد کرونا برین ماعسل اگه نمیتونه جشن عروسی بگیره

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بزرگه

اهمیت نده. این روزا هم میگذرن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2728

مادر منم همینه 😔حتی به شوهرمم جلو خودش فهش داده فهش ناموسی هر روز هم به منو شوهرم فهش میده دلم میخواد مامانم کرونا بگیره بمیره دوران عقدمو داره زهرمارم میکنه هی میگه عروسی کنید هیچی جهازمم هنوز اماده نکرده و میدونه هم شوهرم الان پول نداره خونمون رو بسازیم بریم توش هی غرش میزنه که زودتر دست زنتو بگبر ورش دار برو😔حرفای خیلی بدی میزنه😣😣همش باعث میشه منو شوهرم باهم دعوا کنیم

جهیزیت جوره؟؟

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2738
نمیگن این کار ارو کننن همین داماد ول میکنه میره..

بخدا روزی صد بار فحش ب شوهرم میده در صورتی ک شوهرم خیلی هواشونو داره اونم ب من میگه فقط ب خاطر خودت موندم تا الان

مادر منم همینه 😔حتی به شوهرمم جلو خودش فهش داده فهش ناموسی هر روز هم به منو شوهرم فهش میده دلم میخو ...

وای چ بد عزیزم منم مث خودتم اصن عقدم کوفتم شده همش اذیت میکنه

بخدا روزی صد بار فحش ب شوهرم میده در صورتی ک شوهرم خیلی هواشونو داره اونم ب من میگه فقط ب خاطر خودت ...

گیر ادمای بد نیفتاده مادرت

مادرشوهر من ببینی باینکه خانوادم کاری به کارشون ندارن دخالتاش توقعات و دعوا راه انواختناش بماند

یا  ودود ...
2706