2752
2734
عنوان

زود پختن خورشت

306 بازدید | 34 پست

بچه ها چيكار ميكنيد خورشتهاتون زودپخته ميشه ؟؟؟خ

من هميشه بايد ظهر بزارم تا شب خوب جا بيفته ، 

چطوري بعضي ها ٩صبح خورشت ميزارن ظهر هم اماده ميشه؟؟

من هروقت خورشت ميزارم زيرشو مثل برنج دمي كم كم ميكنم شماها هم ايتقدر كم ميكنيد ؟؟ 

ممنون ميشم كمكم كنيد 

تا جایی که من میدونم کیوی باعث میشه زودتر بپزه

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااای سوال منم هس

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

دو ساعت از اول تا اخرش خورشت قرمه سبزی جا میوفته با زودپز

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

اره منم زود بار میزارم خورشتی که کمتر از ۷.۸ساعت روگاز باشه رواصلا قبول ندارم خورشت باید جابیوفته قشنگ 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

تو زودپز میشه گذاشت ولی من دوست ندارم

همیشه از شب میذارم تا فردا

هم جا میفته هم روغن میندازه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706