2737
2739
عنوان

خانومایی که نماز میخونن بیان

270 بازدید | 41 پست

تصمیم گرفتم نماز بخونم خانوما کمکم کنید بهم انرژی بدین کمکم کنید هیچوقت ترک نکنم

😒هر وقت موفق به فریب دادن کسی شدی به فکر نکن که چقدر احمق بوده به این فکر کن چقدر بهت اعتماد داشته😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

افرین بهترین کارو میکنی توبه واقعی کن وبگو یاعلی وشروع کن هیچی توی این دنیاارزش نداره که بخای وقتتو براش هدر بدی ببین خداچه جوری دستتو میگیره

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

سلام عزیزم. خیلی تصمیم خوبی گرفاید هیچ وقت پشیمون نمیشی خیلی خوب و آرامش بخشه. فقط سعی کن اول وقت بخونید اینطوری هم ثوابش بیشتره هم اینکه به مداومتش کمک میکنه.منم خیلی سهل انگاری کردم تواین موضوع متاسفانه ولی الان چندماهی هست که قضا نمیشه نمازم و اذان بشه میرم سریع وضو میگیرم میخونم تا نخونم آرامش ندارم.خدامنو ببخشه بابت گذشته

2706