2733
2739
عنوان

اینایی که میگن قدمون ۱۷۷" درک نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک انسانم دوست ندارم حرف کسی باعث دل شکستن ی نفر دیگه بشه درضمن من از اولم روی صحبتم با شما نبود ...

روی صحبت این ور روی صحبت اونور نداریم اینجا تبادل نظره وگرنه دوبه دو میخوای حرف بزنی برو خصوصی یا امضات بزن فقط با یک نفر صحبت میشه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
لنتی🤣🤣🤣

اسی دو متری لنتی  🙃

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
شماهایی که قد بلند هستید بیشتر ژنتیکیه یا مثلا ورزش وتغذیه تاثیر داشته 

ژنتیکه قطعا

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
بله اعتراض کردید چون در مورد پست من صحبت کردید چیز بدی بهتون نگفتم گفتم درست بخونید که الکی نگید فح ...

من عزیزم با شما کاری ندارم.

اگه کار داشته باشم حتما ریپلای میکنم🌷

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
روی صحبت این ور روی صحبت اونور نداریم اینجا تبادل نظره وگرنه دوبه دو میخوای حرف بزنی برو خصوصی یا ام ...

هر وقت روی صحبتم استارتر نبود میشه تبادل نظر با بقیه

من دارم با استارتر صحبت میکنم به شما ربطی نداره خودتو میندازی وسط

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اونایی که از قد بلندشون ناراضی هستن واقعا اعتماد به نفسشون پایینه و دوست دارن مثل اطرافیانشون قدشون کوتاه باشه چون اعتماد به نفسشون پایینه که خودشون باشن

امضا ندارم اثر انگشت زدم
روی صحبت این ور روی صحبت اونور نداریم اینجا تبادل نظره وگرنه دوبه دو میخوای حرف بزنی برو خصوصی یا ام ...

در ضمن باید داخل امضام بنویسم با نظر من مخالفی ریپلای نکن..این امضا بدرد شما میخوره

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
هر وقت روی صحبتم استارتر نبود میشه تبادل نظر با بقیه من دارم با استارتر صحبت میکنم به شما ربطی ندار ...

باشه جوش نزن یه لیوان آب بخور

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706