2737
2739
عنوان

منتظرای نی نی بیان

223 بازدید | 45 پست

من چهل و یک، دو روز پیش تو اوج ناامیدی، بغض و گریه تو نی نی سایت یه تاپیک دیدم براچله سوره حشر که برای بچه دارشدن بود، تو ناامیدی شرکت کردم و خوندم و خوندم، به صورت معجزه طوری حاجت روا شدم و روزچهلم چله که تولد حضرت علی اکبربود صدای قلب جنینمو شنیدم.... حالا میخوام برای چهل تامنتظر سوره حشربخونم، اسماتونو بگین، یااسم کسی که میدونین مدت هاست منتظره، الهی که به حق حضرت علی اکبر دامن همه ی منتظر ها سبز بشه💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

M62   ..  یلدا خنوووم  ..  برکه ۲۰۰۰..ارام ...  ساغر   سابق   .. پازلزندگی  ..    زهرا منتظر فرشته

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738

دوستم ناهید 😔😔😔

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706