2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر توافقی باشه بهتره در عرض 3ماه طلاق ،اما اگر غیر این باشه باید ی جفت کفش آهنی ی کیف پر پول ی عزم جزم ی دل سنگ داشته باشی ،خانمای گل ببخشید ولی طلاق خیلی سخته تا وقتی ک خدایی نکرده ب ته خط نرسیدین بهش فکر نکنید،در ضمن بفکر منبع درآمد و پشتوانه هم باشید ،و حتما دادخواست بدین ب دادگاه ک هزینه دادرسی ندارین پرداخت کنید

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

مهریه ب زمان 4میلیون 9ماهی یکبار پرداخت میشد اونم اگر بعد 9ماه نداشت میرفت زندان 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2728
چی میگی 😑😑😑😑😃😃😃

حقیقت،مرد میره اعسار میزنه استشهادیه محلی شاهد میبره در آمد نداره قسط بندی میشه باز سر قسط جلب میشه دوبار همین روال کلا مهریه هیچی هست ،فقط توافقی یا بی هیچی یا مثلا چن تا سکه یا چن میلیون پول بده وگرنه همش زجر برا خانم هست .

2740
بحاطر اون حرفا طلاق قبول نمیکنن فقط باید از طریق مهریه اقدام کنی

دادگاه هیچ وقت اخلاق بد رو ملاک طلاق نمیدونه میفرستن مشاوره،از اون شرایط عقدنامه ببین چیزی رو داره 

حقیقت،مرد میره اعسار میزنه استشهادیه محلی شاهد میبره در آمد نداره قسط بندی میشه باز سر قسط جلب میشه ...

من خودم جدا شدم همه این راها رو رفتم شوهرم تعدیل زد منم ماشینشو توقیف کردم و گزاشتم مزایده و ب قسمت صد میلیون فروختم😆😆😆😆الان دیگ ب پرونده دست نمیزنه طفلی

حقیقت،مرد میره اعسار میزنه استشهادیه محلی شاهد میبره در آمد نداره قسط بندی میشه باز سر قسط جلب میشه ...

درضمن شوهر سابق من کارمند رسمیه نمیتونه شاهد ببره چون قاضی حقوقشو بررسی میکنه بستگی ب شغل مرد داره 

من اینا ک گفتم در حد ی فرد با شغل آزاد بود ،آره ماشین و حساب بانکی و یارانه و یک چهارم حقوق رو میشه گرفت،اما ی فرد شغل آزاد اینا رو ک نداره 

خانمی میخواد جدا بشه قبل از اینکه ب همسرش بگه حتما باید بره پیش ی وکیل پایه یک مشاوره ،از اون طرف مشاوره خانواده هم بره،تا حدود کم هم با خانواده خودش صحبت کنه بعد اقدام کنه و شوهرش بفهمع