2737
2734
عنوان

بیاید بگید چه چیزی باعث شد برید به سمت رشته ای که الان میخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 193 پست
شبهاتی که از هرکسی میپرسیدم یا میگفت همینه که هست،یا بلد نبودند و یا میگفتند برای تو زوده و نمیفهمی. ...

عزیزم حوزه میخونی؟

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
احمدی نژاد چطور؟؟ چی میخونی مگه 

معماری،ازوقتی با مسکن مهر رید به ساختو ساز پدروبردارم توکار ساخت وساز بودن ورشکست شون منم هرچی میگردم کارمعماری تو تهران سخت گیرمیاد چون تجربه بالای پنج سال  میخواد و انقد همه معماری خوندن اشباع شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حوزه میخونی؟

بله رشته کلام،اعتقادات و فلسفه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
آره 😍

منم دیپلم گرافیک دارم ولی علاقه نداشتم بهش

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
گرافیک خوندم  چون دوس داشتم علاقه داشتم راستش خیلی به بازار کارش فک نکردم چون شوهرم نمیذاره ب ...

اوهوم 

خیلی خوبه👌

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

من رشته ای که درس خوندم روانشناسیه و تا دکتری خوندم ،ولی رشته ای که قلبا دوست داشتم تاٺر و بازیگری و کلا رشته های  هنری بود ،ولی به دلایلی نشد و این رشته رو بعد از هنر بهش علاقمند بودم که ادامه دادم😊🌹

........دین من انسانیت است.........
هم علاقه هم استقلال وجه کاری و عشق بینهایت....هم گستردگی پیشرفت عالی درصورت تلاش فوق العاده ....هرچن ...

چه خوب

ترم چندی

خودمم پزشکی میخونم

2738
مهندسی پزشکی خوندم الان تجهیزات پزشکی دارم

عه چه قدر خوب

کلا نسبت به این رشتا خیلی حس خوبی دارم

به خاطر غر غرای مامانم😏

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
پول و بازار کارش  حسابداری میخونم

خیلیم عالی👌

پس بازار کارش خوبه؟

تو مدرسه تجربی بود. الان دانشگاه ادبیات انگلیسی. نمیدونم اصلا چی شد. از اول انتخابم غلط بود. الان فکر میکنم باید میرفتم انسانی و برا دانشگاه هم روانشناسی، جامعه شناسی، باستان شناسی یا علوم سیاسی رو انتخاب میکردم چون علاقه ام به ایناست. ولی متاسفانه سیستم آموزشی داغون ما هیچ وقت نمیاد واقعا استعداد آدم ها رو پیدا کنه فقط عمر آدم حروم میشه. خانواده هم اگه همراه نباشه که دیگه هیچی.

2706