2733
2739
عنوان

بیاید بگید چه چیزی باعث شد برید به سمت رشته ای که الان میخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید استرس میگیرم اینجوری  میشه حرفام دستم یخ میزنه مرسیییی عزیزم همچنین. البته که از من بپرس ...

نه خواهش میکنم به من ربطی نداره اصلا که 

خیلیم عالی👌

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
2728
ن زیاد ولی خب دارم میخونم درکل معماری و نقشه کشی رو بیشتر دوست داشتم

اهان اشکال نداره شاید کم کم علاقه مند شدی 

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
مرسی گلم 💖 

عزیزمی🌸

انشالله مسیر اصلی زندگیتو پیدا کنی و همیشه موفق باشی

زن و شوهر وکیل بودن من عاشقشون شدم 

عه😂😂😂

چه خوب پس

2740
نه خواهش میکنم به من ربطی نداره اصلا که  خیلیم عالی👌

وایییی نه منظورم اینه اگه یه زمان قبول شدم بعدا برای تخصص برم اونو حالا کوووو تا بشه😫🤔

ستاره ها که میشکنن میشن شهاب،اما دلی که بشکنه میشه یه سوال بی جواب
وایییی نه منظورم اینه اگه یه زمان قبول شدم بعدا برای تخصص برم اونو حالا کوووو تا بشه😫🤔

وا خب مگه من چی گفتم😂😂😂

امشب چه خبره

نه بخدا اخه نپرسیدی ‌. ترسیدم ناراحت شده باشی گفتم😞😢

نه بابا اون رفتارات با داداشتو گفتم به من ربطی نداره

چه ناراحتی اخه😂