2733
2739
عنوان

از خواستگار خجالت میکشم

5253 بازدید | 52 پست

من همه خواستگارهامو بخاطر خجالت رد میکنم

الآن خواستگارهام کم شدن

از مراسم خواستگاری و حرف زدن با خواستگار و کلآ از خواستگاری خجالت میکشم

چیکار کنم خواستگارام زیاد بشه و خجالتم از بین بره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا دوتاکتاب بخون این چه طرز فکریه داری

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2731

تمرین کردن

کلاس زیاد برو . زیاد بگرد مخصوصا با دوستات. 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2738

با خودت تمرین کن آخرش ک چی تاکی میخای بترسی یه روز باید باهاشون روبه رو شود اگه از اینکه رودرو باهاشون حرف بزنی واهمه داری اوایل باتلفن شروع کن و کم کم قرار بزار اینجوری بهتره واینم بدون ک هیچ خجالتی نداره ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

محتاج یه صلواتم 😍تروخدا دعا کنین مشکلم حل بشه به امید خدا⁦❤️⁩

راه حل اول اینکه یه ظرف بزرگ ترجیحاسفالی بخر بشین توش سرکه سیب بریز راه حل دوم چه جوری واسه مامانت بلبل زبونی میکنی همون جوریم واسه خاستگارات بلبل زبون باش

امیدوارم راه حل ها مورد پسند باشه😁

باید بگم شما خیلی گلی ولی تو باغ من برا تو جایی نیست 
2706