2733
2739

میدونم الان جریان کروناس و نمیشه ولی هم تموم شد میخام خیلی جدی برم سراغ ارایشگری. 

چ جوری باید ارایشگرشم؟ 

یه ارایشگر حرفه ای میخام بشم هاااا.

ینی همه کارارو یاد بگیرم و یه مدرک خییلی معتبر میخام ک هم سالن بزنم اینجا و یه چن سالی کار کنم اینجا و بعدشم برم خارج و اونجا هم مدرک هم ب درد بخوره.

کسی میدونه کجای مشهد مدرک معتبر میدن؟

آدرسی چیزی دارین؟

لطفا😔😔😔😔😔

کاربری چهارم ام😩
برو بهترین اموزشگاه ثبت نام کن دوره ات که تمام شد یه مدت شاگردی کن بعدش خودت سالن بزن

خب مشکل اینجاست نمیدونم یه اموزشگاه شاخ و خیلی خوب تو مشهد کجاس؟ تو نت هم چیزی نمیاد بالا

کاربری چهارم ام😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو باید بری اموزشگاه ک یادبگیری و مدرک بدم اما هزینش بالاس مدرک بخوای چاره عی نیس باید بری 

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
2731
2738
اره عب نداره. جای خوب میشناشین؟ تو مشهد

مشهد نه ی شهر دیگم اینجا ارایشگر خاص زیادن همشون دوره اروپا رفتن رقابت زیاده واقعن کار بعضیا خاصه

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
فقط توروخدا ارایشگر شدی هر رنگی ک بهت گفتن دربیار نه اینک بگن یخی کن بلوند دربیاری والا ارایشگرای ای ...

اره واقعا چشم😂😂😂😂😂

جدی؟ منیره؟ کدوم شهره؟ 

کاربری چهارم ام😩