2733
2734
عنوان

لطفا کمک کنید دارم بدبخت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 77 پست

عزیزم تنها راهش اینه فکرتو ازاد کنی و خودتو دوست باشی دوستای من همه ازدواج کرده بودن هکش میگفتم پس من کی ازدواج میکنم تنها راهش شکرگزاری و دوست داشتن خود هست این دوتارو انجام بدی نعمتهای زیاد از جمله همسر عالی به زندگیت میاد عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم یه داییی قرمساقی دارم دخترشو بهم نمیده

با این ادب حقته

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خب کجاها میری ؟

چطوری باید بشناسنت تا بیان خواستگاری؟

سرکار ؟ کلاس نقاشی؟ زبان؟ موسیقی؟ خیاطی؟ 

کجا میری؟ 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2738
منم یه داییی قرمساقی دارم دخترشو بهم نمیده

دلیل اینکه بهت دخترش نمیده چی هست اگه دوست داری بگو شاید کمکی بهت بشه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
قانون جذب رو گفتیا 😉😉

باور کن راهش همینه چون به هر چیزی بچسبی دورش میکنی از خودت و واسه اینکه دیگران دوستت داشته باشن باید اول خودتو دوست داشته باشی و واسه اینکه نعمتهای زیادی بیاد تو زندگیت شکر گزاری. کنی 

منم ۲۸ سالمه چندماهه دیگه میرم تو۲۹سال.بابام خیلی هول بود شوهر کنم  حتی عمم رفت برام دعا گرفت خیلیم خواستگار کرور  کرور میومدن ولی نمیدونم چرا نمیشدخودمم اولا خیلی برام مهم بود.ولی الان به هیچ جام نیست.فقط سلامتی و ارامشم مهمه.واینکه اگه قراره خیانت ببینم یا لنگ چیزایی که دوست دارم و حسرتشون به دلم بمونه همون خونه بابام باشم بهتره تا خودمو بچه هام بابدختی بخواییم زندگی کنیم با مرد بی پولی که دوسمونم نداشته باشه ولی بیشتر دلم میخواد یکی باشه که عاشم باشه خیلی خیلی دوسم داشته باشه و وضع مالیش وخانوادگیش بما بخوره حالا هروقت شد، شد.

2706