2737
2734
عنوان

دوشيدن سينه با دست يا شير دوش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8079 بازدید | 28 پست
منم نوک سینه رو نمیتونست بگیره با شیر دوش میدوختمش بهش میدادم ولی بعد یکی دوماه شیرم خشک شد بچه ام ت ...

اخي عزيزم

شيرت كاملا خشك شده؟؟

فك نميكردم شير دوش سينه رو خشك كنه

انشاءاله زودتر راه حل پيدا كني

اخي عزيزم شيرت كاملا خشك شده؟؟ فك نميكردم شير دوش سينه رو خشك كنه انشاءاله زودتر راه حل پيدا كني

کپسول فنلین باریج

این قرص رو اگه میتونی بخور شیر افزارست خیلی خوبه هر هشت ساعتی قیمتش هم خوبه گرون نیست یه مدت خودم میخوردم خیلی خوب بود 

بازم میگم بهت مثل من گول نخور سینت رو بزار دهنش تا مک بزنه حتی اگه سیر نشه 

هیچ شیری بخدا بهتر از شیر مادر نیست 

بخدا بعضی موقع ها گریه میکنم که چرا من نمیتونم شیر خودم رو به نی نیم بدم 

یعنی عاشق وقتیم که نی نی شیر مادرش رو میخوره واقعا خیلی لذت بخشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخي عزيزم شيرت كاملا خشك شده؟؟ فك نميكردم شير دوش سينه رو خشك كنه انشاءاله زودتر راه حل پيدا كني

اره گلم دخترم تا دوماهگی شیر خودمو بهش دادم 

خیلی احساس عذاب وجدان دارم وقتی یه مامانی رو میبینم به بچه اش با عشق شیر میده 

با شیر دوش فوقش دوماه بتونی شیر بدی ولی بچه وقتی خودش مک بزنه به حکم خدا شیر مادر بیشتر میشه 😍

من نان بهش دادم شکمش سفت میشد وقتی میخواست پی پی کنه چقدر گریه میکرد آخرش هم مقعدش زخم میشد دیگه بهش ...

اندازه ها رو رعايت ميكردي

خيلي سرد نميدي؟؟

البته ببخشيد ولي نان مدفوع رو ابكي ميكنه برا بچه من

2731
کپسول فنلین باریج این قرص رو اگه میتونی بخور شیر افزارست خیلی خوبه هر هشت ساعتی قیمتش هم خوبه گرون ...

منم آرزومه

اونروز چن تا مك زد اينقد هز كردم ولذت بردم ك نگو

انشاءالله اين روزا هم بسلامتي ميگذره 

وني نيت در صحت وسلامت كامل بزرگ ميشه وروزاي شيرين باعث بشه اين روزا رو براموش كني

2738
سلام عزيزم مث اين ك نان يك به بچه منم نميسازه از ديروز پي پي نكرده وگريه ميكنه

سلام جونم 

دکتر دخترم میگفت شیر خشک نان سنگینه برا بچه 

بچه خواهر شوهرم قبلا شیر خشک نان میخورد الان که پنج سالشه بیچاره هر وقت میخواد مدفوع کنه چقدر گریه میکنه 

دکتر بهش گفته بیشتر مال شیر خشک نان باهاش یبوست گرفته 

الان باید هر روز شربت پی جی بخوره که بتونه  مدفوع کنه 

سلام عزيزم مث اين ك نان يك به بچه منم نميسازه از ديروز پي پي نكرده وگريه ميكنه

شاید دلش درد کنه 

وای دختر من موقعی که به دنیا اومد وزنش کم بود دکتر پری نان براش نوشت بعد 14 روز دخترم خیلی گریه میکرد و زور میزد که رنگش سیاه میشد پی پی نمیکرد 

مامانم بهش نبات جوش داد یه کمی پی پی کرد فرداش بردم دکتر گفت وزنش رفته بالا پری نان دیگه نمیسازه 

دیگه بهش ندادم

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون