2733
2734

من خودم یه دختر ۲ ماهه دارم چند روزی با یه دختری آشنا شدم بچه سن که پدر و مادرش ولش کردن از نوزادی و کلا ندیدتشون

من مهرش به دلم نست و حتی به این موضوع فکر کردم به یرپرستی بگیرمش

راجبش با شوهرم حرف زدم و گفت به هیچ وجه وابسته هم نشید و این دختر به شدت شبیه خودمه همه چیزش

نظرتون و راجب سرپرسی بچه بگید و بگید چکار کنم که وابستم نشه

اصلا کار درستی هست که به سرپرستیش فکر کنم ؟

یا لازمه زود تر این رابطه رو تموم کنم؟

قابل توجه باشه که فعلا پیش مادر بزرگ و داییش زندگی میکنه و مثل اینکه میخوان بذارنش پرورشگاه

لطفا توهین نکنید من هنوز هیچ اقدامی نکردم اومدم فعلا یه مشورت از همتون بگیدم اگر کار درستی نیست زودتر این رابطه رو تا اساسی نشده و وابستگی پیش نیومده پروندش و ببندم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه سرپرستیش رو قول کنید که ثواب داره،ولی سعی کن خیلی با هم صمیمی نشید لی لی به لالاش نذاری،البته نه اینکه بگم باهاش بدرفتاری،یه جورایی براش مثل دایه باش ،بین دختر خودت و اونم فرق نذار،باز نظر خودت مهمه ،من خواستم بهت کمک کنم فدات شم😘

2738

شوهرم میگه من مخالفتی ندارم فقط قبلش میخوام بیشتر بشناسمش واسه همین سعی کنید فعلا وابسته هم نشید

بهم میگه مامان😢

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706