2737
2739
عنوان

کسی دوست داره دوباره خونه و جهازیمو ببینه؟؟؟ 💕

| مشاهده متن کامل بحث + 6343 بازدید | 207 پست
نه تو خونه

منم همین نظرو دارم البته بگم بد از کرونا 

الان شما پشیمون نیستید ازینکه تالار نگرفتید؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین نظرو دارم البته بگم بد از کرونا  الان شما پشیمون نیستید ازینکه تالار نگرفتید؟

نه. آخه خرج از جیب شوهرم بود. پس انداز کردیم اگه عروسی میگرفتیم خیلی به ضررمون بود. ولی کلی عکس برا آلبوم گرفتیم از عروسی هم فقط عکس و فیلم میمونه

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘

عزیزم عکسای خودتو ندیدم ولی وسایلات شیک هستن خونتونم عالیه و جذاب . مبارکتون باشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
نه. آخه خرج از جیب شوهرم بود. پس انداز کردیم اگه عروسی میگرفتیم خیلی به ضررمون بود. ولی کلی عکس برا ...

راستش منم شوهرم میخاد وام برداره واس وسایل خونه و تالار 

خونوادش گفتن یا خونه یا تالار 

ما هم خونه رو انتخاب کردیم، اگه خدا بخاد خرداد میریم خونمون

متاسفانه الان نه آتلیه ای هس نه آرایشگاهی ب لطف کرونا

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738

کانترتو بکش عقب تر و فضای سالنت رو بزرگتر کن. کاش مبل ال میگرفتی گلم.

پرده زیری اوکی هست. اون رویی رو دربیاری کافیه.مبارکه.‌خیلی شیکه همه چی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706