2737
2739
عنوان

بیاین از خوابای عجیبی که تو زندگیتون دیدین برام بگین...

| مشاهده متن کامل بحث + 2706 بازدید | 226 پست
وای یاد آیه قرآن افتادم ادعونی استجب لکم... مرا بخوانید پاسخ میدهم...

آره درست همون جمله رو گفت بهم تازه آشنایی من و نامزدمم خودش نتیجه ی خوابه

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 

یا مثلآ خالم ازبچگی ما توخونش سفره حضرت رقیه میندازه،من به شب که سفره رو روتموم دخترا بعدازپایان مراسم ته مونده هاشو ریختن میگن بختشون مثلا باز میشه  شبش همین شوهرمو دیدم با یه کت مشکی نشسته میگن شوهرته دقیقا خدا شاهده دوسه سال بعد شوهرم شد شک ماجرا جایی بود که کت روزمستون تنش دیدم

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا مثلآ مادربزرگم هشت روز قبل بدنیا اومدن پسر دومم فوت کرد وای هرشب تواسمون ازخدا براش طلب آمرزش میک ...

ای جانم ...معلوم میشه جای مادر بزرگت خیلی خوبه تو بهشت.... و فک کنم یه جورایی دلش میخواسته بچه تو رو ببینه واسه همین میاد به خوابت... چقد دلم خواست خواب مرحوم بابام و ببینم ...

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
2728
چه جالب  من را انقد چرت میبینم  کاش بشه منم خواب درستی ببینم

منم سعی نمیکنم که مثلا اینطوری باشم راستش نمازمم خیلی وقتا قضا میشه اما قلبم پر از محبت خدا و پیامبر و معصومین هست اسمشون که میاد اشکام میریزن بی اراده

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
آفرین بهتون 😆👍 منم از این به بعد تلاشمو می کنم 

آفرین.... 🥰🥰🥰🥰😍😍😍خیلی خوبه

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
یا مثلآ خالم ازبچگی ما توخونش سفره حضرت رقیه میندازه،من به شب که سفره رو روتموم دخترا بعدازپایان مرا ...

ما یه استاد معارف داشتیم ازین مومنای واقعی ... خیلیم خوشتیپ بود... میگفت یه آدم نورانی  تو خواب بهش یه شماره داده گفته زنگ بزن... فرداش زنگ زده... یه خانومی برداشته و با هم حرف زدن... 

وقتی این خواب و برامون گفت اون خانومه سالها بود همسرش بود

2738
منم سعی نمیکنم که مثلا اینطوری باشم راستش نمازمم خیلی وقتا قضا میشه اما قلبم پر از محبت خدا و پیامبر ...

دلت خیلی صافه... 

من مامانم یه شب خواب میبینه بهش بز بور میدن  بعد چند روز بعد میفهمه منو حاملس 😐(من بورم) ولی ...

ببئی بودی خب ببئی نازه... بور خیلی دوس دارم...شوهر منم بوره

استارتر جان برو تاپیک رویایه صادقه من تو لیست تاپیکام هست  تو صفحه دوم همون تاپیک لینک یه تاپی ...

چه باحاللللل من عاشق رویا خوندنم...میرم میبینم

2706