2737
2739

چهار روز پیش موعدم هر روز بیبی چک زدم مثبت شد ولی خیلی کمرنگ ولی پررنگ نشد سه روز پشت سر هم یه رنگ بود دیگه گفتم نمی زنم تا شنبه حالا هی استرس دارم میگم نکنه بتا بالا نیاد سقط شه آخه پارسالم حاملگی شیمیایی داشتم همش خودمو چک میکنم درد پریودی هم دارم جوری ک میگم الانه ک بیاد

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم استرس بخودت راه نده توکلت بخدا باشه یه بار یه اتفاقی افتاده قرار نیس هر بار خدایی نکرده پیش بیاد.اون یک بارم بخاطر ضعیفی دوتا تون بوده باید قرصای تقویتی میخورین هردو تون.حتما با به دکتر حتی شده تلفنی مشورت کن.توی نت سرچ کن برای تشکیل نطفه چه مواد عذایی خوبه خورده بشه ببین اگر الان هم مجازه ویتامین استفاده کن.خود استرس خیلیییی بده بسپار دست خدا

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عزیزم استرس بخودت راه نده توکلت بخدا باشه یه بار یه اتفاقی افتاده قرار نیس هر بار خدایی نکرده پیش بی ...

مرسی عزیزم🥰

سلام عزیزم توکل به خدا کن و تو این شبها و روزهای عزیز بجای استرس ذکر صلوات بگو امیدوارم آنچه که خیر ...

ممنونم گلم🙏

2706