2733
2739
عنوان

راسته میگن زیاد وزن کم کنی شل میشی؟

477 بازدید | 57 پست

پوستت افتاده میشه یا موهات میریزه یا ...

منظورشون چند کیلوست؟

من ۲۲ کیلو تا الان کم کردم ولی میترسم پوستم شل شه تا الان که چیزی احساس نمیکنم

موهام یکم ریزش داره.دوباره درمیاد؟

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اگه یکدفعه خیلی کم کنی اره ولی اگه با برنامه و مراقبت نه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلع در کنار تغذیع درست باید ورزشم کنی 

مواد مغذی هم باید ب بدنت برسع مثلا رژیم مغز خیلی خوبع چربی و شیرینی بلید حذف بش ب راحتی لاغر میکنی ولی چیزای مفید باید مصرف کنی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اره خب اگه ی دفعه ای و سرخود باشه

۶ ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

من كم كردمهنوز شل نشدم خيلي كم بازوهام اونم قبلش شديد سفت بود الان نرمال شدم

من عمل كردم تو هفت ماه و خورده اي٥٨تا كم كردم😄🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
بلع در کنار تغذیع درست باید ورزشم کنی  مواد مغذی هم باید ب بدنت برسع مثلا رژیم مغز خیلی خوبع چ ...

ورزش میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره الان من شل شدم

چند کیلو کم کردی

ورزشم میکردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من ۳۲ تا کم کردم بارقص اصلا شل نشدم. پوستمم که عالی شده. موهامم نریخت شکر خدا

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706