2733
2734
عنوان

خیانت دوباره بعد از یکسال

542 بازدید | 25 پست

بچه ها احساس میکنم دارم افسرده میشم ، همش میخوام بخوابم ، حوصله هیچ کاری ندارم 

یکسال پیش بعد از اینکه تو گوشیش دیدم که با یه دختر ۱۳ ساله حرف های جنسی زده بود دیگه میخواستم جدا شدم ، گریه و التماس که دیگه تکرار نمیکنم ، نمیدونم چی شد و .....

بخشیدم،  هر روز دوباره کم کم سعی میکردم علاقه و اعتمادمو بسازم ، ذره ذره تا هفته پیش 

که گفتم با کی چت میکنی گفت با فهمیه 😐

گفتم باز شروع کردی و ....گفت تو جنبه نداری 

دعوا کردیم خیلی ضربه خوردم 

امسال دیدم رفتاراش بهتر شده میخواستم بچه دار شم اما باز .....

خیلی دلم شکستش بچه ها 

ناراحتی معده شدید گرفتم نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگه من بودم همون خیانت اولونمیبخشیدم...چون واقعااصلاتومخم نمیره کسی که واقعامنودوست داشته باشه بتونه به کس دیگه ای فک کنه...من جای شمابودم بدون هیچ تردیدی جدا میشدم.

تنها کاااری که میتونی بکنی تا بدبخت تر از این نشی اینه که بچه دار نشی خوشبختیتم دست خودته آدمی که خیانتشو قبول نداره و میندازه گردن تو میگه تو جنبه نداری آدم زندگی نیست بکن این دندون لقو خودتو خلاص کن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

فعلا بچه دار نشو تا اطمیناک کامل پیدا کنی

بعدشم چرا همش اعصاب خودتو خراب میکنی. معده درد و ..... مثلا فردا پس فردا خدایی نکرده بلای بخاطر این ناراحتی اعصابا سرت بیاد. کی جوابتو میده. کی دورتو میگیره. .

فقط به فکر خودت باش. اولویت اول زندگیت خودت باش. سلامتی و ظاهر و لباس و ... همه چیز فقط برای خودت باشه. فقط و فقط به خودت اهمیت بده

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706