2733
2734

من قبلن تیرولید نداشتم یعنی الان باردارم تیروعید بارداری دارم کم کار هس بعد یه ماه پیش ازمایش دادم دکتر رفتم گف ماه بعد بیا ولی بخاطر کرونا میترسم برم باز ازمایش بدم باز دکتر برم شما از چن ماهگی قرصتونو زیاد کرد من سر پیرم یادمه تیروعید بارداری داشتم تا شیش ماه تغییر نداد الکی ازمایش مبدادم به نظرتون چیکار کنم همین قرصوادامه بدم تا یه ماه بعد برم چکاب خطر داره یعنی؟؟ 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

قرص داده دارم میخورم نمیدونم نرم خدایی نکرده مشکلی پیش میاد؟ 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آزمایش بده .هر بارداری باهم فرق میکنه .تیروئید توی حاملگی خیلی مهمه

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
2728
من آخرایه بارداریم فهمیدم تیروئید دارم ک روزی ناشتا نصف قرص و میخوردم  

من تو یازده هفته فهمیدم سریع رفتم دکتر بعد قرص داد چهار روز کامل میخورم سه ذوز نصف گف ماه بعدم بیا برا چکاب ولی بخاطر کذونا میترسم ازمایشگاهو دکتربرم مبگم ماه بعد برم بهتر گفتم ببینم کسی هس اینجه بدونه از کی زیادبشه باید قرصم

منم کم کاری بارداری میگیرم و هرماه باید از بدی متاسفانه

چن ماه بارداری شما؟؟ قرصتونوتغییر داده؟ اگه داده از چن ماهگی؟ 

2738
چن ماه بارداری شما؟؟ قرصتونوتغییر داده؟ اگه داده از چن ماهگی؟ 

من الان باردار نیستم

و هرماه از میدادم میرفتم دکتر غدد و نسبت به عددش برام قرصمو تغییر میداد

حتما برو 

مشکل ساز نشه برات

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
برو آزمایش بده .هر بارداری باهم فرق میکنه .تیروئید توی حاملگی خیلی مهمه

اره مهم ولی عددش عینه اون موقع هس ولی شوهرم میگه ازمایشگاه الودس هرچی موظب باشی باز خطر داره تازه دکترم ببرم باید نشون بدم کسی نیس تو نت بتونم راهنمایی بگیرم 

من تو یازده هفته فهمیدم سریع رفتم دکتر بعد قرص داد چهار روز کامل میخورم سه ذوز نصف گف ماه بعدم بیا ب ...

بنظرم بری ازمایش بهتره بالاخره نسبت ب ازمایش دوز دارو رو کم زیاد میکنن 

ممکنه بگه همون ب روال قبل ادامه بده یا کلاوبگه نخور 

اصلا ممکنه پرکار شده باشه 

من خودم تیروئیدم لب مرز بود نصف قرص میخوردم ماه بعدش ک رفتم ازمایش بشدت کم کار شده و الان ی دونه کامل میخورم 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
اره مهم ولی عددش عینه اون موقع هس ولی شوهرم میگه ازمایشگاه الودس هرچی موظب باشی باز خطر داره تازه دک ...

میتونی زنگ بزنی ۱۴۹۰ راهنماییت میکنن 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
منم ازمایش دادم مشکوک بودم دکتر گفت باید ازمایشتو تکرار کنی شانس من افتاد با کرونا دکترمم رفت ازمایش ...

من رفتم قرص داده دارم مصرف میکنم فک کنم از شیش ماه بیشترمیکنن قرصارو الانم برم 90 درصد میدونم هیچ تغییری نمیده فقط چکاب ولی باز میترسم 

میتونی زنگ بزنی ۱۴۹۰ راهنماییت میکنن 

درمورد هرچی یا فقط تیروعید؟ 

2706