2737
2739

میخای پر و ضخیم شه ینی؟؟

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخای پر و ضخیم شه ینی؟؟

اره خيلي دكلره و رنگ كرده بودم يه مدت بد شده بود رفتم پسرونه زدم خيلي كوتاه بهش هم رسيدم ولي بازم يكم از رنگا مونده خشكه گفتم برم فعلا كه قرنطينست بزنم تا بعد ازون دربياد بد نباشه

2731
 اره خيلي دكلره و رنگ كرده بودم يه مدت بد شده بود رفتم پسرونه زدم خيلي كوتاه بهش هم رسيدم ولي ب ...

پس تیغ بزن دیگه ‌هم زودتر درمیاد هم ضخیم و پرترمیشه

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   

اره  من خیلی کم بود موهام ،بهم گفتن باصفر بزنم ولی تواشتباه منو نکن ،تاس کردن علاوه براینکه اعتماد ب نفستو پایین میاره وزشت میشی تازه ضررم داره ولی ماشین خوبه ،من چندساله شوهرم باشماره هشت میزنه سرمو روغن بادوم تلخ میمالم کمی بهتر شده ،بااینکه رشدش بهتر شده بازم اینکارو قطع نکرده و ادامه میده چون میگه بهتره اینجوری 

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م
پس تیغ بزن دیگه ‌هم زودتر درمیاد هم ضخیم و پرترمیشه

تیغ خیلی بدمیشه که

فکر کن یه زن طاس پشت سینگ داره ظرف میشورم😑

حالم بهم خورد

2738
كسيو ديديد شما زده باشه ؟ خوب بوده جدا؟ چون خيليا ميگن فرق نداره

تجربه ماشین داشتیم اما فرقی نداش 

چون خو تیغ که بکنی بجای هرمو دوتا درمیاد 

تیغ خیلی بدمیشه که فکر کن یه زن طاس پشت سینگ داره ظرف میشورم😑 حالم بهم خورد

😂😂

چرا ماشین کردی

رنگ کرده بودم سوخته بود شونه نمیشد اعصابم خراب شد دیگ رفتم همشو تیغ زدم الانم پسرونس😂

رنگ کرده بودم سوخته بود شونه نمیشد اعصابم خراب شد دیگ رفتم همشو تیغ زدم الانم پسرونس😂

منم دوبار دکلره کردم موهام ازقبلم کم پشت بود خواهرشوهرم ب شوهرم گفت بتراشی خوب میشه موهای قمری ،نامردا تراشیدن ولی واقعا زشت شدم و تا یک هفته گریه میکردم ،ولی الان ماشین می‌کنه ورنگ موی فانتزی میزنم دوست دارم

2706