2737
2739

الان ديدم تاپيكم تركيده نميدونم چرا

ولي مرسي كه اينقد نگرانم بوديد

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/

خوب رفتید خونه چیشد؟تو ماشین چیا گفتید؟😉😂

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

عکس از صورت کبودت بذار😂😂

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کو عکس چت

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   
2728

چی شد چی شد

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
خوب رفتید خونه چیشد؟تو ماشین چیا گفتید؟😉😂

خيلي با خوشحالي رفتم تو ماشين اونم مثلا ميخواس قيافه بگيره جدي بشه گف سلام عليكممم خاااانوووم ب يه حالت معني داري😂

بعد ديگه گفتم ببخشيد عزيزم و زدم ب در خنده و شوخي 

ولي هنو حالت جديشو حفظ كرده بود مثلا 

بوسش كردم بغلش كردم 

بعد مهربون شد گف خب عزيزم بايد با من هماهنگ كنيو اينا

ولي دفه اخرت باشه🤣

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/
خيلي با خوشحالي رفتم تو ماشين اونم مثلا ميخواس قيافه بگيره جدي بشه گف سلام عليكممم خاااانوووم ب يه ح ...

خداروشکر  من دیشب اصلا نخوابیدم،تا صبح تاپیک تورو میخوندم،خودتم خیلی گل و خوش اخلاقی که شوهرت اینجوریه  

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2740
خداروشکر   من دیشب اصلا نخوابیدم،تا صبح تاپیک تورو میخوندم،خودتم خیلی گل و خوش اخلاقی که شوهرت ...

الهييي عزيزم😍

راستي چرا تركيد ؟

ب خوبي و خوشي شبو ب صبح رسونديم😜

خو خداروشکر خیلی نگرانت بودم🤣💦

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
عكس چت مال ديشب بود بدم باز؟

اره😀

داشتن بعضی ادما درحد آرزو بمونه خیلی بهتره          هربار حس کردی کسی دوس نداره به مادرت نگاه گن              من ظاهرم شبیه زاپاسه یاشمالاشید؟  دوست گلم میشه برا رسیدن به ارزوم یه صلوات بفرستی؟   

عکس چتو دوباره بزار گل😂

2706