2733
2734
عنوان

بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 56 پست
آره عزیزم مینویسه چرا ایقد بد بینی... واسه چی میزنی این امپولو 

من مشکل انعقاد خون دارم باید بزنم اگه هر روز یه دونه نزنم به جنین خون و اکسیژن و غذا نمیرسه و میمیره به دور نافم هر روز یه امپول اماده ی تزریق خودم میزنم همه ش کبووده

من یک مامان هپارینی‌ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم.برو موقعیتتو بهش بگو سونو ونامه ها ونسخه دارو دکتر متخصص رونشونش بده ان شالله برات میتویسه

اخه الان دکترای عمومی هم مهشون بیمارستانن من میترسم برم

دارم سکته میکنم

من یک مامان هپارینی‌ام
2731
من مشکل انعقاد خون دارم باید بزنم اگه هر روز یه دونه نزنم به جنین خون و اکسیژن و غذا نمیرسه و میمیره ...

ای بابا تا چند ماهگی باید بزنی... ایشالله ک گیر میاد مطمئن باش مگ میشه گیر نیاد برو درمانگاه داروخونه ها دارن دیگه 

2738
چ تدبیری من باید خیلی وقت پیش میرفتم سونوی قلبش اما بخاطر کرونا نتونستم  الانم گیر امپولم

وااا

سونو تو بیمارستان ها هست برو اورژانسی دیگه انقدر که دیگه همه جا تعطیل نیس

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
من مشکل انعقاد خون دارم باید بزنم اگه هر روز یه دونه نزنم به جنین خون و اکسیژن و غذا نمیرسه و میمیره ...

با شوهرت پاشو برو چند تا بیمارستان نزدیک قسمت زایمان همه اینارو بگو بلخره یکی کمکت میکنه با خونه نشستن درست نمیشه

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
ماما اجازه ی نوشتن همچین داروهایی نداره اینارو فقط باید دکتر بنویسه

چرا عزیزم برای من سردخترم ماما مینوشت 

ولی چون ماما مینوشت آزاد حساب میشد و اگه متخصص مینوشت بپای بیمه میشد..دوسه سال پیش که اینجوری بود ..

حتی پای عموم که شکسته بود پزشک عمومی برای اونم نوشته بود چون مدت بستریش زیاد بود 

2706