2737
2739
عنوان

رفتم سونو جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این پی هاش ادرار هم درسته اگر عفونت نداشته باشین و تحت تاثیر اون هست ازمایش های جوش شیرین و کلم و....

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

بچه ها علاعم من. از هفته پنج زیر شکم  سمت راست به شدت درد میکرد کردم باهاشداشتم تا هفته هشت ک خوب شدم. صبحا فقط اوغ میزنم. دیروز یکم زرد آب بالا آوردم. همه چی میخورم. ولی شیرینی زیاد دوس ندارم. ولی بستنی میخورم. هندونه و طالبی و اینا خ دوش دارم. دلم همش پفک و چیپس میخاد اوایل همش قره قوروت میخوردم. شکمم حس میکنم یکم بزرگ شده. رشد موهای دستمم کم شده 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
این پی هاش ادرار هم درسته اگر عفونت نداشته باشین و تحت تاثیر اون هست ازمایش های جوش شیرین و کلم و... ...

Ph چند بود مال من ۵ بود بدون عفونت و سوزش

خدایا همه رو ب آرزوهای قشنگشون برسون و کسی و تو حسرت چیزی نزار
من ترش و شوری و بیشتر از شیرینی میخوردم و دوست داشتم ولی بچه دختره ب اینا نیست بچه ها

شما زایمانتون چند زدن؟؟طبیعی هستی؟

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2738
به نظرتون ویارچنددرصددرسته؟

خیلیا میگن ویار چیزیو مشخص نمیکنه ولی من سر بچه اولم که پسر بود عاشق چیزای ترش بودم به خصوص گوجه سبز میاوردم نمک میزدم و میخوردم حالا دوباره باردارم باز عاشق چیزای شور و ترشم ولی هنوز سونو نرفتم

2706