2737
2734

نه باور نکن همش اهداف سیاسی پشتشهه هر روز 100تا امار کم میدن بگن نزولیه ک اردیبهشت میگن همه جا پاک شده برا اینکه اقتصادمون فلجه مردم باید برن سرکار برا اینا کار کنن 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
دیروز خوندم نوشته بود آقای روحانی گفته وضعیت بعضی شهرها سفید وزارت بهداشت تایید نکرده  و گفته و ...

روحانی که جدیدا میره جایی ماسک و دستکش استفاده نمیکنه قبلش که تو یه اتاق جدا با مانیتور کنفرانس میداد خیلی جالبه

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخه بعضیامیگن امار رودرست اعلام نمی کنن رئیس یکی ازبیمارستانای اردبیل چن روزپیش گفته بود1000نفرتوبخش ...

خود وزارت بهداشت هر روز اعلام میکنه که حدود ۴۰۰۰ نفر تو بخش مراقبت های ویژه هستن.‌

مگه ما رعایت نمیکنیم؟وقتی شوهرامون میرن سرکار چجوری فاصله اجتماعی رعایت میشه؟

خب نمیشه که کل ایران تعطیل بشه همسرمنم سرکار میره ولی ماسک ودستکش همراهش داره 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728
کسی نگفت داروش پیداشده که مردم راحت برن بیرون گفتن امار کمتر شده اونم بخاطر رعایت کردن وهمکاری خودمر ...

عزیزم ما همه مجبوریم بریم سرکار. کی میگه همه تو قرنطینه هستند؟ ما مجبوریم بریم سرکار. 

این همه آدم تو مترو و بی آر تی و ...رو نمی بینید؟ مجبورن که برن. ما هم خیلی دوست داریم قرنطینه بمونیم ولی قسط و اجاره و هزار کوفت دیگه نمیذاره. 

شاید آمار چند روزه ثابت شده ولی موج جدید تو راهه. اینا که بعد 13 برگشتن و بیماری آوردن اینا که بعد 13 با مترو و بی آر تی میرن سرکار و ...دو هفته دیگه مرگ و میرشون شروع میشه

😍خدایا شکرت
2738

باید ساعت کاریارو کم کنن همه جا رو...

الان شوهر من تو فروشگاه کار میکنه چرا باید ساعت کاریشون بیشتر بشه من اصلا درک نمیکنم مگه اینا خانواده ندارن... مایحتاج مردم قبول ولی باید مثل اداره ها باز بشه 

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
عزیزم ما همه مجبوریم بریم سرکار. کی میگه همه تو قرنطینه هستند؟ ما مجبوریم بریم سرکار.  این همه ...

من نگفتم هشتادمیلیون جمعیت قرنطینه ان که منظورم ماهایی که کاری نداریم وخونه ایم والکی بیرون نمیریم بود

بحث الان بود که تعداد کم شده شکرخدا

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
کجا مغازه و پاساژها باز شدن؟؟؟؟؟؟ شیراز که همچنان تعطیله

همه جا تعطیله فقط فروشگاه ها مواد غذایی باز تا 30 ام گفتن بسته همه جا دیشب میگفتن بعد 30 ام بازاری ها باید نامه سلامت از وزارت بهداشت بگیرن و شروع به کارکنند با نکات ایمنی زیر نظر بهداشت 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706