2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما شهرمون نداشته حالا امروز شرو شده داره امار میره بالا

کدوم شهری😐مگ میشه یعنی تاالان کلا مبتلا نداشتین از امروز دیده شده؟؟؟

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

یسریا همچین قاطعانه میگن نه کم نشده وایران دروغ میگه انگار خودشون تک به تک میرن تعدادو ثبت میکنن

بس کنید توروخدا چقدر تودل مردمو خالی میکنید 

چرا فکرمیکنید عقل کلید وبقیه دروغ میگن؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

اخه بعضیامیگن امار رودرست اعلام نمی کنن رئیس یکی ازبیمارستانای اردبیل چن روزپیش گفته بود1000نفرتوبخش ای سی یو بسترین که توامارگفته نشده دیگه نمی دونم چقدش درسته

یه چیزی میشه دیگه!!!غصه هاتوبس کن...
نمیشه فهمید.شاید خیلی ها مبتلان و هنوز خودشون اطلاع ندارن که برن بیمارستان.یا حالشون در حد بد نیست.ب ...

عزیزم خوب هرروز تعداد مبتلایان میزنن امروز نسبت ب هرروز کمتر بوده

کاربر قدیمیم  
2740

میگم چرا فروشگاها با اون شلوغی رو ساعت کاریاشون رو زیاد کردن بعد در مسجدا که نیم ساعت بای باز باشه رو بستن؟

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
عزیزم خوب هرروز تعداد مبتلایان میزنن امروز نسبت ب هرروز کمتر بوده

منظورم موجی است که ممکنه بیاد.چون بعد ۱۳ بدر تازه همه برگشتن شهرهاشون و نمیشه الان به آمار دل خوش کرد

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
یسریا همچین قاطعانه میگن نه کم نشده وایران دروغ میگه انگار خودشون تک به تک میرن تعدادو ثبت میکنن بس ...

چون باید حقیقتو بدونن تا با این خیال که سیر نزولی داره و هیچ اتفاقی براشون نمیوفته بیرون نرن ..  . پس دروغه باور نکنید 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
کدوم شهری😐مگ میشه یعنی تاالان کلا مبتلا نداشتین از امروز دیده شده؟؟؟

اره

مردممون خیلی رعایت میکنن

البته گفتم که روستاهامون دارن میگیرن و جز آمار شهرمون حساب میشن اما خوده شهرمون هنوز نگرفته

بارداری....خوشحالی....نصیب همه ان شاءالله
2706