2737
2739

ممنون

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

گفتن منم لایک کن بخونم 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا سه شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ 💫

📌هر سال در روز ۱۹ فروردین خورشید به نقطه خاصی در آسمان میرسه و حالتی معادل شب قدر را ایجاد میکنه! در این روز خورشید نسبت به سایر ستاره ها روی زمین قدرت بیش‌تری داره و آداب و اعمال خاصی برای آن ذکر شده و گفته شده در این روز حاجات زیادی برآورده میشه. تو هم مثل من این روز را به دوستات یادآوری کن؛ به این امید که از باغ دعاشون، یه گل استجابت هدیه بگیرى!!!

✍دعای مخصوص فردا:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

بعد خدا را صدا بزنید: یا فرد، یا جبّار، یاشکور، یاثابت، یاظهیر، یا خبیر، یا زکّی

و بعد سوره شمس را بخونید،آخر هرآيه بگید:

يا شمس الشموس و يا انيس النفوس ادركنی

✍خوندن این دعا باعث رفع بلا، حل مشکلات، وسعت رزق و اجابت دعا هم میشه. خیلیا گرفتارن و خیلیا حاجات کوچیک و بزرگ دارن و خیلیا مریض دارن. با آرزوی بر طرف شدن سایه شوم ویروس کرونا از دنیا، لطفا به همه یادآوری کنید🌹

♥️التماس دعا ♥️

2731

مرسی ازتون 😘😘😘

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اعمال؟؟ از نظر اسلام و تشیع و روایات ما چیزی بنام شرف الشمس نداریم جز یک روایت جعلی منتسب به امام علی که از نظر علم حدیث روایتش جعلیه.. اینا همش کلکهای انگشتر فروشهاس که میان چنین خرافاتی و برا فروششون تبلیغ می‌کنند مثه سنگ ماه تولد و سنگ جذب و... لطفا کمی عاقلانه و عالمانه زندگی کنیم

از اذان ظهر تا ساعت 4 بعدازظهر فرصت هست تا این اعمال به جا اورده شود

خواندن سوره یاسین

خواندن سوره الرحمن

خواندن سوره شمس

خواندن آیه 35 سوره نور

و دعا و تقاضای حاجت

از همگی التماس دعا دارم

اعمال؟؟ از نظر اسلام و تشیع و روایات ما چیزی بنام شرف الشمس نداریم جز یک روایت جعلی منتسب به امام عل ...

به فرض که یه همچین روزی هم وجود نداشته باشه یا جعلی باشه یا بر اساس روایت درست نباشه

آیا خواندن قرآن و دعا اشکال داره؟؟؟؟؟؟

ما به نیت برآورده شدن حاجات و شفای بیماران دعا میکنیم

نه صرفا به خاطر روز شرف الشمس

2740
به فرض که یه همچین روزی هم وجود نداشته باشه یا جعلی باشه یا بر اساس روایت درست نباشه آیا خواندن قرآ ...

کسی با دعا کردن و توسل تو هر ساعت و روزی مشکل نداره بحث سر بزرگ کردن روزیه که اعتبار نداره 

عزیز کاش دیشب  یا صبح تاپیک منو دیده بودی 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4174630&slug=ماهچهره-هستمحاجت-روایی-وآداب-روز-شرف-الشمس19-فروردین&postId=131555217

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
عزیز کاش دیشب  یا صبح تاپیک منو دیده بودی  https://www.ninisite.com/profile/forum/topic? ...

اره ولی سوره شمس رو خوندم با ایه ای ک باید خونه شده بینش

۴۰ مین دیگم وقت دارم میخونم هرچی تومستم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست