2737
2739

تو اینستا صفحه هایی که باز میکنیم بعدا ذخیره میشه؟یا اگه جایی نظر میزاریم هم همین طور.منظورم اینه کسی دوباره میتونه بره ببینه یانه؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

نه مگر خودت اون علامت نشان سده رو بزنی

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه مگر خودت اون علامت نشان سده رو بزنی

پس خودبه خود ذخیره نمیشه؟ پس این خانومایی که میرن اینستا شوهراشونو میبینن که کجاها رفته و...اینا کجا میرن؟

اگه منظورت اینه که کسی لایکاتو.می. بینه برای من هم سوال هست چون یک گزینه فعالیت داره وقتی اون روشن باشه ی لاگی برای دوستات می ره و برای دوستات میاد برای تو ...منتهی من چون پیجمو عوض کردم و زیاد فعال نیستم دیگه به اون صورت لاگی نمی بینم..شاید دوستام اون قابلیت دیدن فعالیت رو تیکشو روشن نکردن...چون باید دو طرفه باشه .

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
پس خودبه خود ذخیره نمیشه؟ پس این خانومایی که میرن اینستا شوهراشونو میبینن که کجاها رفته و...اینا کجا ...

خب فالو کنی یا اون فالوت کنه اگه کسی گوشیتو برداره میفهمه  

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
خب فالو کنی یا اون فالوت کنه اگه کسی گوشیتو برداره میفهمه  

اهان یعنی اگه فالو نکنم و فقط پیجی رو باز کنم هرروز ،کسی متوجه نمیشه ؟

2738
اهان یعنی اگه فالو نکنم و فقط پیجی رو باز کنم هرروز ،کسی متوجه نمیشه ؟

نه اگه لایک نکنی و نظر نذاری

اگه منظورت اینه که کسی لایکاتو.می. بینه برای من هم سوال هست چون یک گزینه فعالیت داره وقتی اون روشن ب ...

نه لایک نمیکنم و پستی نمیزارم فقط میخوام یه پیج رو باز کنم و ببینم .میخوام ببینم این ذخیره میشه برای بعدا و مشخص میمونه یانه؟

شما مطمینید؟ 

اره دیگه از کجا میخوان بفهمن مگر موقع دیدن اون صفحه ببینن

من خودم کردم اینکارو

نه لایک نمیکنم و پستی نمیزارم فقط میخوام یه پیج رو باز کنم و ببینم .میخوام ببینم این ذخیره میشه برای ...

اگه تو سرچ بزنی تو هیستوری سرچ باقی می مونه ...اکانتشو تو گوگل بزن تا نه اون بفهمه نه کسی بفهمه...حتی اگه هیستوری سرچ رو پاک کنی بازم وقتی حرف اول اکانت طرفو می زنی خود ب خود اول اونو برات میاره و این شبهه برانگیزع

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706