2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه حدود ۲ ساله دارن

40 بازدید | 3 پست

دوستای گلم برنامه غذایی بچه هاتونو طول روز چجوری تنظیم کردین؟؟

یعنی بجز وعده های اصلی، میان وعده اینا چیا میدین؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

میوه سیب و خیار و پرتقال

بیسکوییت

بادوم  پسته

تخم بلدرچین آبپز.

هرچی باشه توخونه.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
میوه سیب و خیار و پرتقال بیسکوییت بادوم  پسته تخم بلدرچین آبپز. هرچی باشه توخونه.

صبحانه قشنگ میخوره؟ چیا میدین؟ 

پسر من فقط یدونه تخم مرغ هروز واسه صبحونه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبحانه قشنگ میخوره؟ چیا میدین؟  پسر من فقط یدونه تخم مرغ هروز واسه صبحونه

هر وقت دوست داشته باشه میخوره.اگه نخوره نون پنیر کوچولو کوچولو لقمه میکنم می ذارم تو زیردستی هرجا میره با خودش میبره تا ظهر گاهی یدونشومیخوره.صبحانه نون پنیر.خامه عسل.نون شیر.املت.آش.هرچی بخوریم میدم بهش

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728