2733
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید

100 بازدید | 17 پست

بچم فوق العاده بی اشتهاس هیچی نمیخوره روزی هزار بار آرزوی مرگ میکنم راسیپ روش تاثیر نداره باریج سانستول سندروس زینک فروگلوبین دادم هیچ هیچ چیکارکنم دیگه خسته شدم از بس گریه کردم دکترم‌میبرمش میگه هیچیش نیس ازمایش ادرارم داده سالم بوده من دیگه کم اوردم...

بچس دیگه خواهر منم هیچی نمیخوره 2سالشه فقط شیطونی میکنه ماشالله معلوم نیست ایناانرژی از کجا میارن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بچه های این دوره و زمونه اینجوریه مامانه با کاسه و بشقاب و قاشق دنبالشون بچه ها هم دور خونه میدون هیچیم نمیخورن مامان هم دنبالشون میدوه

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2728
چرا بچه های این دوره و زمونه اینجوریه مامانه با کاسه و بشقاب و قاشق دنبالشون بچه ها هم دور خونه میدو ...

بخاطراصراربیش ازحدمادرابه غذاخوردن...بچه هاازتوجه ودنبالشون دویدن لذت میبرن..واسه همین کمترغذامیخورن که مامانادنبالشون بدوان...اگه بیتفاوت باشیم بچه هاخودشون به اندازه غذامیخورن

عزیزم توشهر شما بندی هست چون من بچه همسایمون هیچی نمیخورد توبیمارستان بستری شد تا دم‌مرگم رفت بعدبردنش یه جایی به نام بندی که تو دماغش فوت کرد یه هسته الو دراومد ازگلوش از اون موقع اشتهاش باز شد دیگه چون توگلوش گیر بود نمیتونست چیزی بخوره وگلوشم مدام عفونت میکرد و تب میکرد چیزیم میدادن بالامیاورد چون نمیتونست قورت بده چون بچه هست هرچیم توخونه میبینن میکن دهنشون البته یه جای خوب بردن که تشخیص داد خانوم وفوت کرد توبینش هسته الو اومد تودهنش خیلی برا من حالب بود خودمم یه بار یه چیزی هس میکردم همش توگلومه درد میکرد رفتم پیش همین خانوم فوت کرد تو بینیم یه هسته الو بخارا با استخون مرغ در اومد 

بخاطراصراربیش ازحدمادرابه غذاخوردن...بچه هاازتوجه ودنبالشون دویدن لذت میبرن..واسه همین کمترغذامیخورن ...

یعنی هر مهمونی ما میریم یه عده مامان قاشق و بشقاب به دست دارن دو با مانع میرن که بچه هاشون غذا بخورن من دلم میخواد یه کتک حسابی بهشون بزنم 😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2738
یکسال

خب مگه شیرنمیخوره؟اگه شیرمیخوره احتمالاباهمون سیرمیشهه...به جای اصراربه غذاخوردنش سعی کن مشتاقش کنی.خودت بخوراصلنم واسش غذا نیار بعدهمش تعریف کن یجوری نشون بده که انگارخیلی خوشمزس خودش به مرورجذب میشه.خواهرزاده من اینجوری غذاخورشد

2706