2733
2739
من همیشه ۴۲ ۴۳ بودم دیگه اوجش ۴۵ خیلی عذاب میکشسدم استخونام زده بود بیرون حالا یه مدته پودر چاقی خور ...

واقعا من خیلی خوبه ازش راضی ام 

زندگی یک دروغ مسخره بود هیچ چیز واقعا وجود نداشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا لاغر بودن مده مانکنا همه لاغرن و قشنگه ولی این خانواده شوهر گور به گور شده ی من ازبس همشون مثه تانکرمیمونن منو ک میبینن میگن وااای چ لاغر شدی یا هرجورباشه به روم میارن اونوقت خودشون دارن جون میکنن تا لاغر بشن به منکه میرسن از عقده و حسودیشون به رو نمیارن

اصلا لاغر بودن مده مانکنا همه لاغرن و قشنگه ولی این خانواده شوهر گور به گور شده ی من ازبس همشون مثه ...

وزن متعادل خوبه

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
چرا اینجا همه چشم درشت مشکی و مژه های بلند و پردارن و دماغشون خدادادی عملیه؟اینا که من تو خیابون می ...

شما خودت یجوری خودتو شرح دادی رمانای سایت نود وهشت افتادم . همه دخترای رمان لب قلوه ای 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2740
مهم برجستگی بدنه اگه باشه لاغرم باشی مشکلی نیست

ولی واقعا تعادل مهمه

لاغری زیاد انگار دور از جون طرف مریضه

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
شما خودت یجوری خودتو شرح دادی رمانای سایت نود وهشت افتادم . همه دخترای رمان لب قلوه ای 😅

منکه دماغم گوشتی بود😂😂خیلی وحشتناک نیست و تا حدی به سن بلوغ مربوط میشه ولی خب نسبتا بزرگه بینی من

تو رمانا دختر سفید با دماغ قلمی و صورت گرد و ابرو کمونین

کدومشو من دارم خواهر😂

ولی واقعا تعادل مهمه لاغری زیاد انگار دور از جون طرف مریضه

نمیدونم شما چه وزنی رو لاغری زیاد میدونی ولی همین استارتر گفت من ۴۰ کیلوهستم و خیلی راضیم همینم مهمه که خود آدم راضی باشه منم یکی هستم که هرچی میخورم چاق نمیشم خودمو رسوندم به ۵۰ بازم راضی نیستم و دوست دارم چاقتر بشم.درکل خود آدم مهمه

ببخشید عزیزم میپرسم فقط شما برجستگی های بدنو داری قشنگ؟چون من قسمت بالام خیلی کوچیکه و دوسش ندارم.با ...

اره نه بابا اشکال نداره نیایش

زندگی یک دروغ مسخره بود هیچ چیز واقعا وجود نداشت 
نمیدونم شما چه وزنی رو لاغری زیاد میدونی ولی همین استارتر گفت من ۴۰ کیلوهستم و خیلی راضیم همینم مهمه ...

طرف مجبوره بگه راضی ام

چ اونی چ لاغره چ اونی ک چاقه!! 

مثلا قد 160 باید وزنش حدود 52 تا 55

قد و وزن و بزنی تو نت میاره محاسبه شو

میتونی بری دکتر تغذیه و گیاهی 

خودتو ب وزن ایده آل برسون

برجستگی باید باشه ولی ی سینه اندازه ویرگول ک نمیشه برجستگی

2706